Zarastajúce chĺpky

yuukki
1. máj 2021

Ahojte žienky,

Žiaľ som nenašla tému vo fórach, kde sa diskutuje o tomto mieste o chĺpkoch, myslím tam dole, medzi nohami.
Už je to vyčerpávajúce, zarastú, nevšimnem si, začervená sa, zahnisá, bolí a vadí. Potom to si jedine vydenzifikujem ruky a ihlu a snažím sa chĺpok vybrať a potom je dobre.

Nejaké vaše skúsenosti, poprípade, aké žiletky, či krémy, či procedúry používate?

Ďakujem 🙏

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzankkaa1
1. máj 2021

@yuukki @cocolino234 dievcata,to ste mali ako klasicke vyrazky, malicke,cervene? Pretože ja mam uz asi mesiac problem s tym, ze sa mi presne v tej oblasti holenia urobia take hrcky ale pod kozou, velke cca 2cm? A nebolia. Udajne ze sa to môže robit aj z holenia, ze ten chlpok zarastie tak komplikovane? 🤷‍♀️

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yuukki
autor
1. máj 2021

No tak je šanca, že sa holím zle, ešte som sa neholila v smere rastu chĺpkov, bojím sa, že nevyholím do hladka 🤣🤣 nemám rada pichláče 🤣🤣

@bambulienka25 aký peeling si robíš?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beahavala
27. jún 2022
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

jedine co mne na toto pomaha je pasta z afn italwax, ale treba pouzivat pravidelne

ninah1486
28. jún 2022
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

mne skôr zarastaju na nohach

xili99
28. jún 2022

S týmto ako nejaký ten problém nemám, no skôr po dvoch dňoch od oholenia sa proste vyhádžem a tomu teda fatk neviem, ako predísť

edrienka
3. júl 2024

Dobrý mohla by som sa opýtať nie je nijako škodlivá ta pasta italwax?,,,,na zarastene chlpy na tvári neublíži mi to ďakujem