Zaparený konečník

25. aug 2024

Baby, prosim poradte ak ste mali niektora podobnu problem. Uz 2 mesiace riesim problem s konecnikom, dostala som silne zapareniny,dr mi robila aj stery ale bakterie a kvasinky som tam nemala, dala mi kortiko mast, dobre sa mi to zahojilo. Po mesiaci opat ten isty problem, cely konecnik cerveny, velmi ma pali, zase zobrala stery, nic tam nedala, postala ma k proktologovi aj na gastro a vsetko ok... kozna povedala ze uz mi nema co dat, ze kortiko mast nie je riesenie, ze nech si davam volnopredajne na zapareniny, ale vobec to nezabera...prvykrat v zivote mam takyto problem, sprchujem sa 3xdenne, bielizen len bavlnenu mam , doma aj v praci klima cize nemam pocit ze sa extra potim...kozna povedala ze ona si prave mysli ze mam agresivny pot a ze staci len trosku sa tam dole spotit a uz mam taketo bolestive zapqreniny, navrhuje pockat kedy prejdu tieto teploty a ze ked sa mi to nezlepsi tak ma bude musiet vypisat asi do nemocnice, kedze ja uz od bolesti ledva chodim...

pininka1
25. aug 2024

Ja som si dávala framykoin masť, aj niekoľkokrát za deň, vždy mi to pomohlo a tiež po každej jednej potrebe hneď smer sprcha spodnej časti

autor
25. aug 2024

@pininka1 po potrebe sa sprchujem aj ja, framykoin som si davala a nepomohol preto mi dala tu kortiko mast

pokemonkaa
25. aug 2024

https://www.drmax.sk/neo-phytiol-mast-30g-rosen...
toto je velmi dobra mast na velmi silne zapareniny.

lenkakravcova
25. aug 2024

A nepomohlo by nosiť nohavičky ako kratasky?
Vopchať ich medzi polky 😅 nech to saje pot a neotieraju sa. Možno by to pomohlo tak ako to pomáha na stehnách.

andrea78
25. aug 2024

@autor skus na to pouzit krem na hemoroidy ( lekaren). Plus sprcha po potrebe samozrejme, co aj robis.

vanilkovazmrzka
25. aug 2024

Nepribrala si nahodou?

autor
25. aug 2024

@andrea78 to som skusala rozne ako faktu atd ale velmi ma to stipalo...musela son si to dat dole...neviem preco sa mi to stale vracia, nemala som taketo problemy este nikdy

autor
25. aug 2024

@vanilkovazmrzka vobec som velmi chudej postavy

bubuska
25. aug 2024

Sudokrem? Klasika pre deti

andrea78
25. aug 2024

A pradlo, v com peris? Avivaz, oleje, praci prach? Skus len detsky prasok pouzivat na svoje spodne pradlo a nic viac.

mk1111111111
25. aug 2024

Skus dat klasicky detsky puder, ja to pouzivam do lietadla, ked musim dlhsie sediet, tiez mam potom problem, aj ked mam 50kg. A este mam jeden pripravok, pouzivam ho pri dlhych turach. Predavaju v dm. Nie som doma, pohladam, ako sa to vola, ale funguje.

mk1111111111
25. aug 2024

Calm balls sa to vola, funguje dobre, poradila som aj znamej, ci sa jej tru nohy o seba a tiez pomohlo

kiki68
25. aug 2024

Za mna prestat nosit nohavicky a nosit dlhsie sukne z takeho ako bavlna/ viskoza/ lan, kde neni polyester. Mne to velmi pomohlo. Ja mam taketo zapareniny akonahle dam nohavicky, jeansy a pod

autor
25. aug 2024

@andrea78 presne ten pouzivam plus trochu sanytolu na bielizen

eternity24
25. aug 2024

Aj masť, ktorá smrdí ako ryby je dobrá na zapareniny…

dadis
25. aug 2024

Detsky puder by mohol pomoct..

vanilkovazmrzka
25. aug 2024

Nuz ja neviem poradit zial… mne v tychto teplach najlepsie funguje na taky intimny diskomfort nenosit nohavicky 🙈 doma vobec, a obcas aj ked idem von ked idem na kratko 😃 ale napriklad do prace by som sa neodvazila na ostro

A to caste umyvanie ti to nezhorsuje? Presusena pokozka sa rychlejsie poskodzuje…

vakatko
25. aug 2024

Agresívny môže byť príliš kyslí pot, alebo kyslá stolica. Skús si odkysliť organizmus.

ajsa109
25. aug 2024

Ja som používala IMAZOL KREMPASTA mala som podobný problém a nič iné mi nezabralo ,len táto masť

nikpa
25. aug 2024

Spodné prádlo si aj žehli. Zapareniny u syna sme riešili asi rok 🙈 ako prevencia sa mi najlepšie osvedčila obyčajná rybacia masť a bepanthen. Keď už sú zapareniny, umývať sa syndetom a sedací kúpeľ v hypermangane. Maste zaberali len tie na predpis ako Baneocin, Fucidin, Bactroban, červeny Framykoin. No a mal to z alergie na kravsku bielkovinu.

pe_mi
25. aug 2024

Ahoj, bepanthen a sudocrem pomáha.samozrejme hygiena zvýšená ,po veľkej potrebe sprcha, ale to píšeš ,že dodržuješ.

maranta_leuconeura
25. aug 2024

Suhlasim s tym co sa pise vyssie, ak mozes tak aspon doma co najviac si to vetrat, normalne bez nohaviciek rozkrocena mozes lezat na gauci. Mala som zapareniny ale na zadku, toto pomohlo viac ako akekolvek kremy z ktorych som to mala len rozmokvane. A vonku/v praci ja pouzivam tiez detsky puder, v tychto teplach by som zomrela v kratasoch, takze iba sukne. Ale nohavicky takeho strihu ze ti to obopnu a odsaju pot su dobry napad, pokojne aj viac ich vymenit denne, ked sa spotis

zlatican
25. aug 2024

Skús používať iba neparfémované mydlo a bielizeň prať v géli pre deti. A určite sa daj vyšetriťu alergológa. Môže to byť aj prejav akejkoľvek alergie, o ktorej nevieš. Možno bude treba niečo zo stravy vylúčiť a stav sa zlepší.

marcellka32
25. aug 2024

Bavlnené bombardaky nosiť