Zapareniny v intímnej oblasti

20. júl 2024

Baby, prosim poradte, som zufala. Asi dva mesiace sa mi robia zapareniny v blizkosti perinea a konecnika...uz som vyskusala vsetko volnopredajne, bola som u lekara, dal mi aj atb, antimykoticke lieky, proti kvasinkam a nic nepomohlo, strasne sa to rozsiruje, aj mi brali stery a vraj sa tam nic nenaslo...mam velmi velke bolesti, koza mi neustale mokva, a to si davam aj puder a maste ktore by mali kozu vysusovat...lekar ma musel vypisat na pn lebo uz nemozem chodit ani do prace, take bolesti a zapaly v tej oblasti mam, povedal ze zrejme budem musiet ist do nemocnice lebo si uz mevie ani on rady...nikdy som zapareniny nemala, sprchujem sa pravidelme, nohavicky len bavlnene a oblecenie nosim vzdusne...

egonsk
20. júl 2024

sudocrem (na noc len), alebo par minutove namacanie v slanej vode (morska sol) 2x denne by ti nepomohlo?

timea301196
20. júl 2024

Skús ten sudocrem

pieksamaki
20. júl 2024

Sudocrem ale jemnú vrstvu

vler
20. júl 2024

Na noc ziadne spodne pradlo, aj cez den by som bola bez ked sa Ti doma da

dulazh
21. júl 2024

Mne na take zapareniny- okolo konecnika aj pod prsiami pomaha len klasicka rybia mast.Natriet na noc zalozit gazou alebo jemnou papierovou vreckovkou.

autor
21. júl 2024

@vler presne toto robi, dokonca uz aj pocas dna si dam iba dlhu suknu bez pradla...sudocrem mi vobec nepomohol...

esterr_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xsuzannex
21. júl 2024

@esterr_ka ved pise ze bola u lekara 🙂

autor
21. júl 2024

@esterr_ka bola som u lekara a mala som aj lieky na plesen aj mi testy robili ale nic nenasli a ani mi to nepomohlo

esterr_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
esterr_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macekovam
21. júl 2024

Nemáš cukrovku?alebo značnú nadváhu?

eternity24
21. júl 2024

Skus tu rybiu masť.

autor
21. júl 2024

@macekovam nie ani jedno z toho...praveze som dost chuda

autor
21. júl 2024

@esterr_ka ano je...uz si vazne neviem dat rady...mam v tej oblasti vsetko cervene, rany, velmi to boli a stipe...myslala som si ze atb alebo lieky na kvasinky pomozu ale nic...uz treti mesiac to mam a stale je to horsie

egonsk
21. júl 2024

tak uz ti ostava len na tyzden sa cvachtat do mora, slana voda vylieci.

margotka17
21. júl 2024

Urob si čaj z replika, namoc gázu alebo očným šampónom v priebehu dňa si z ľahká poprikladaj, aby si to omocila repikom, repík vysušuje rany.

margotka17
21. júl 2024

Repika malo byt, mobil dohodil písmenko 🫣. Kúpiš v lekárni repík lekársky, ale aj vonku teraz kvitne aj nám v záhrade.

laurika999
21. júl 2024

Fungicidín masť si skúšala ?

simsalabim
21. júl 2024

A nebude to pridruzena bakterialna infekcia?

demodun
21. júl 2024

Malému veľmi dobre zaberal aj nechtíkovy krém od Weledy z DM Alebo skús ešte Canesten krém

zuzakava
21. júl 2024

Imazol si neskúšala? Dcére pri zapareninach pomohol ihneď.

autor
21. júl 2024

@margotka17 toto robim kazdy vecer

autor
21. júl 2024

@laurika999 ano to som si davala a nic

autor
21. júl 2024

@simsalabim robili mi stery a vraj som tam bakterie nemala

autor
21. júl 2024

@zuzakava skusala som aj imazol ale bez vysledku

silvike
21. júl 2024

Mozno by pomohlo si to potierat slabym roztokom hypermanganu.

egonsk
21. júl 2024

@silvike len aby potom nepisala novu temu, ze "stmavla mi oblast perinea, cim to je a moze to byt trvale? " 😉 ... ale za skusku by to tiez stalo, ked jej uz neucinkuje sudocrem, ktory ucinkuje na zapareniny (aj mokvajuce) snad kazdemu koho poznam, vratane babatiek.

autor
21. júl 2024

@egonsk sudokrem som si davala vyse 2 tyzdnov a stale mi to mokvalo...vobec tomu nechapem preco sa to nechce zasusit

egonsk
21. júl 2024

nuz mrzi ma to, ale asi babskymi radami z MK ti viac ako doktor teda nepomozeme. Drzim palce, nech sa z toho cim skor dostanes...