Zapálený prsník

jessi06
12. okt 2024

Ahojte niektoré s podobným prípadom? Syna kojím pomalí 4ty mesiac a viac papa z ľavého prsníka ako z pravého dnes má ten pravý prsník bolel aj na dotyk je citlivý zdá sa mi ako keby žľaza boli 🤦‍♀️môže to byť spôsobené tým ze z neho menej papa? Býva aj menej naliaty tým pádom. No prišla mi aj už normálna menštruácia tak ci to nemôže byť aj tým. Dakujem za odpoveďe.

evcagabi
12. okt 2024

Urcite by som ho odstrekovala. Aspon pre istotu. Zapalom som si presla , boli to muky a skoncila som na atb. Dnes rano som sa zobudila zase s extra naliatym , jemne bolestivym tak hned som nahrievala, odsavala a uz mi pekne povoluje.

evcagabi
12. okt 2024

Ozaj a nemas aj teplotu? A prsnik teply na dotyk? Ono je to potvora, prist pripadne zhorsit sa to moze zrazu. mne ked sa zapalil, na obed mi nic nebolo, lahla som si s malou spat a ked som sa zobudila, uz som musela maširovat na pohotovost.

jessi06
autor
12. okt 2024

@evcagabi nemám teplotu nič

jessi06
autor
12. okt 2024

@evcagabi mávam ho minimalne naliaty

jessi06
autor
12. okt 2024

@evcagabi len je citlivý dosť a keď z neho papál aj keď len trošku bolelo to tie žľazy ci to je normálne alebo nie preto sa pýtam

jessi06
autor
12. okt 2024

@evcagabi myslíš ze sa môže zápalit aj keď nieje až tak naliaty?

jessi06
autor
12. okt 2024

@evcagabi co ta bolelo?

evcagabi
12. okt 2024

Mna bolel cely. Nemohla som sa ho ani dotknut. Bol horuci. Bradvka a dvorec uplne citlivy. Ked z neho mala jedla, mala som pocit, ze zomriem - citila som strasny tlak a palenie. A mojej svagrinej sa zapalil aj ked uz mala velke deti a nekojila
Plus bolest sa tiahla az k podpazusiu

jessi06
autor
12. okt 2024

@evcagabi tak to necítim je citlivy aj bradavka no možno sú len mliekovody upchate

evcagabi
12. okt 2024

Lanolinovy krem je fajn na citlive bradavky. Mne vzdy zabral. Dufam, ze nebudes mat ten zapal. Je to fakt neprijemne

jessi06
autor
12. okt 2024

@evcagabi vto dúfam aj ja ďakujem

katie253
12. okt 2024

@jessi06 ak máš doma octanový krém, porastie ho.
Skvelá vec na zapálené prsníky.

jessi06
autor
12. okt 2024

@katie253 ďakujem skúsim

ankare
12. okt 2024

@jessi06 nechcela som tomu veriť, ale rozdrvila som som si vychladený kapustny list a vložila do podprsenky. Krásne sa mi uvolnil mliekovod. Skus. Držím palce!

jessi06
autor
12. okt 2024

@ankare ďakujem za radu 🙂

jessi06
autor
12. okt 2024

@ankare ake si mala priznaky?

jessi06
autor
12. okt 2024

@ankare a ako často?

ankare
12. okt 2024

@jessi06 Teplota, boľavý prsník, mlieko len ťažko vytekalo.
Keď bol už kapustny list "zničený" a teplý, vymenila som za nový. Stiahlo to zapal a mlieko sa pekne spustilo.
Drž sa!

jessi06
autor
12. okt 2024

@ankare ďakujem ti