Zápal na penise

romcik25
18. apr 2021

Ahoj, chcela vy som sa vás tu opýtať že či sa niektorej z vás už stalo že po styku dostal vás partner zapal na penis ( mykozu )aj keď Vám gynekológ povedal že vy ste v poriadku. Liečil sa na ňu a pri dalsiom styku sa to vrátilo.Viem že má nepodvadza rovnako ako ani ja to mi tu nepíšte prosím vás .

anjelicek26
18. apr 2021

A kolko ste sa preliecovali? Obaja (aj muz aj ty) po prelieceni boli na ster? Liecili ste sa ako dlho? Dosledne? Urolog ho prezrel? Nema problemy s uzdickou, predkozkou, zuzenym mocovodom? Priznakov moze byt vela...

lalenka33
18. apr 2021

Liečil sa len on alebo aj ty?To, že si ju nemala v aktívnom stave ked ťa lekár vyšetroval neznamená, že ju v sebe nemáš a niesi prenášač.Liečiť sa musíte obaja inak to bude kolotoč.Mykóza vzniká pri užívaní antibiotik, antikoncepcii,pri cukrovke, nadmernom konzumovaní sladkého, nosení tesného spodného prádla..

mandarinka555
18. apr 2021

@lalenka33 Vynechala si podvádzanie partnera.

@romcik25 Ako si môžeš byť istá, že ťa nepodvádza ?

miadi
19. apr 2021

Fuha nemal mm este nic take za 10r spolu.. ani Ja nemavam mykozu. Asi to Nebolo uplne preliečene a prepuklo to znovu .Mali by ste sa naraz liecit. A teraz nesexovat kym nebude uplne ok.

nafka0483
19. apr 2021

@romcik25 Preliecit este raz oboch, pocas liecby ziadny styk. Po ukonceni liecby urobit obom kontrolne stery a az ked bude vsetko ok, tak mozte mat styk.

romcik25
autor
19. apr 2021

@lalenka33 nie lekár liečil len jeho. Ja keď som sa svojho lekára nato pýtala mi povedal že všetko je v poriadku že partner má ísť s tým na urologiu.
@mandarinka555 to že má nepodvadza určite viem vzhľadom nato že sme spolu denno-denne nie len doma občas aj v práci dôvera ue 100%centna
Vďaka za rady prekonzultujem to ešte znova s lekárom .

akinom0077
19. apr 2021

@mandarinka555 nehovorim ze to nemoze byt aj o podvadzani...ale mykoza rozhodne nie je dovodom na take podozrievanie, mykozu moze ktokolvek dostat napr moj chlap jedol denne dost sladkosti...nevedela som ho to oducit a mavam mykozy casto kym nezmenil stravu a nezacal uzivat oregano a probiotika

lalenka33
19. apr 2021

@mandarinka555 lebo napísala,že jej to nemáme písať 😉🤭

lalenka33
19. apr 2021

@romcik25 musíte sa preliečiť obidvaja inak sa vám to bude dookola vracať, tvoj gyn.by takuto zakladnu vec mal vedieť .Urcite by to chcelo aj u teba min. jednorazovu tabletku.

mandarinka555
19. apr 2021

@romcik25 Určite vieme len to, že umrieme....nie to, či chlap nechytil nejakú pliagu od šlapky napríklad....obdivujem niektoré ženy, akou naivitou oplývajú 😝

romcik25
autor
19. apr 2021

@mandarinka555 vzhľadom nato že viem čo a ako tak viem že ti týmto práve nebude tým som si 100% istá a nejde o žiadnu naivitu tým som si istá preto som sa pýtala že či sa niektorá žena nestretla s tým ako bolo písané že to bolo výhradne z jedla, oblečenia a pod. Alebo či nezáleží od rozdielneho pH

sandri
19. apr 2021

@romcik25 moj chlap mal nedavno prvy raz v zivote mykozu. A mal to zo spodneho pradla - bol behat, spotil sa a po behu sa hned neosprchoval a neprezliekol. Ale on to mal len trosku na povrchu, stacilo parkrat natret kremom a bolo po tom. Takze moze to mat aj z oblecenia, najma ak nosi menej kvalitne spodne pradlo, pripadne sportuje v nejakom obleceni, ktore toto moze sposobovat.

mandarinka555
20. apr 2021

@romcik25 Vzdávam sa....ty si stále ideš svoje...tak aj ja budem: 100% istá si môžeš byť len smrťou a ničím iným.....a už vôbec nie vernosťou.