Zápal močových ciest - príznaky

sofiapp
6. jan 2021

Ahojte, zistili mi žiaľ zápal močových ciest, po týždni sa mi prihodili také pre mňa nezvyčajné príznaky a teda špinenie a zdá sa mi akoby som mala viac vonku močový mechúr - oblasť pri ňom vytŕča. beriem aj HAK 5ty mesiac tak neviem či je to spôsobené hormónmi alebo tým zápalom a znamená to niečo vážnejšie ?
Zažili ste niečo podobné ? :(

miskajulo
6. jan 2021

@sofiapp zápal močových ciest som mala už veeela krát, ale takéto príznaky nikdy. Po týždni liečby si už ale preliecena a mala by si to mať už vyliečenie, tak to nebude asi s mocovym mechurom súvisieť. Ak si brala ATB, klesla ochranná schopnosť antikoncepcie, to môže byť príčina špinenia. Viac vonku mechúr určite nemáš😀, po Vianociach vytŕča spodné bruško veľa ľuďom😀😀😀. Príznaky zápalu pocovych ciest sú štípanie, pálenie pri močení. Posledná kvapka je taká najbolestivejsia, časté nutkanie na močenie, pichanie v podbrušku...

sofiapp
autor
7. jan 2021

@miskajulo styk som nemala čiže tehotná nemôžem byt, ostatné príznaky ustáli.. no netuším že čo to špinenie znamená.. dúfam že nič vážne

miskajulo
7. jan 2021

@sofiapp keď si brala ATB, tak to spinenie je z toho. Bolo narušené vstrebávanie hormónov, telo si myslelo, že máš tu týždennú prestavku, sliznica maternica sa neudržala a preto spinis. Počkaj jeden cyklus a ak sa to bude opakovať, ries s doktorom.

sofiapp
autor
7. jan 2021

@miskajulo to mi ani nenapadlo. Ďakujem ! 🙂

zuzana282
Autor odpoveď zmazal
Zobraz