Zápal močových ciest

ratka800
20. aug 2024

Dobrý deň.
Otázka znie s otáznikom lebo sama neviem čím to môže byt. Prvýkrát mám problém s močovými.
Nedeľu som sa ráno zobudila na to že mám strašne pálenie a že mám pocit plného mechúra, ťažšie sa mi cikalo. Doobeda som asi stále presedela na záchode lebo som stále mala pocit že musím cikať.
Ako som stále pila čaje tak taká tá najväčšía bolesť doobeda prešla. Nechodila som stále cikat ani ma nič nepálilo ani nič. Len ku koncu cikania ma vždy tak zabolelo. A mám to doteraz. S tým že mi to teda prechádzalo už nedeľu tak som si myslela že mi to už do pár dni prejde a nebude treba ísť ani k dr. S tým že to mám prvýkrát tak ani neviem či to bolo nutne hneď bežať k dr keď mi vlastne už v ten deň bolo lepšie.
Otázka teda znie či mám ísť s tým k dr aj napriek tomu že je to už lepšie alebo či zatiaľ staci že to doliečim doma ? Už mám iba bolesť na konci cikania… naozaj neviem čo s tým 🙈najbližšie sa k dr viem dostať štvrtok keďže som odcestovana.
Stále pijem urologicky caj a a aj iné čaje. Čiže veľa cikania si vyvolávam aj sama, keď som nepila čaju včera veľa tak som nechodila veľa na záchod.
Ďakujem vám za každý názor

lenka098123
20. aug 2024

@ratka800 kúp si v lekárni Uroval Manosa Akut a pokračuj v pití tekutín, netreba len čaje, pomôže aj veľa čistej vody 🙂

ratka800
autor
20. aug 2024

@lenka098123 a keď mám už iba toto tak nemusím ísť teda k dr? Keď mi to najhoršie hneď prešlo?

ratka800
autor
20. aug 2024

@lenka098123 či uvidím do stvrtku teda?

ratka800
autor
20. aug 2024

@lenka098123 a ďakujem pôjdem sa na nieco do lekárne opýtať

tarinka155
20. aug 2024

@ratka800 mne keď začnú bolesti hneď utekám k dr.a dá mi antibiotiká aby sa to lepšie preliečilo a nevracalo sa to tak často

ratka800
autor
20. aug 2024

@tarinka155 aha no jasne tým že mne to začalo nedeľu ráno hneď a doobeda prešlo celkom tak som sa len pondelok zobudila že asi to silit nemusím a počká do štvrtku. No asi sa tam štvrtok zastavím

docq
20. aug 2024

Najlepsie bude kupit si v lekarni test na mocove cesty ako spekulovat 🙂

lenka098123
20. aug 2024

@ratka800 skús ten uroval ešte dnes a ak ti to do štvrtku aj s ním neprejde, choď k dr.

ratka800
autor
20. aug 2024

@lenka098123 ďakujem veľmi pekne

ratka800
autor
20. aug 2024

No žienky tabletku som si dala len jednu A už po tej jednej tabletke bolo dobre 😂takže vyzerá tak že to funguje a pomáha tak ako ma. Ďakujem vám