Zápal krčka maternice

patricia1508
9. jún 2022

Ahojte dievčatá ...bola som na konizacii krčka 12.5 o týždeň som začala veľmi krvácať ,ďalšia operácia ošetrenie krvácania z krčka ,o pár dni znova silne krvacanie ,na pohotovosti povedali že je to menzes tak som sa upokojila ...ale prešlo 7 dni a dnes zasa silne krvacanie ,,každý sval má boli ...dnes som bola u lekára a povedal mi že to vyzerá na zápal krčka maternice ale na vajecniku sa mi dal aj polYp a cisty...teraz som dostala aj teploty je ti normálne keď mám zápal ?🙏dakujem za každú radu ktorá ste zažili niečo podobne

yalla966
10. jún 2022

neviem, no bola som na dvoch konizáciach a nestretla som sa s niečím takým.. a tam, kde ti to robili, nekázali ti pri ťažkostiach prísť?

patricia1508
autor
10. jún 2022

@yalla966 ja som bola v pohode robili mi to v Martine ale gynekológa mám v PB tak tieto problémy riešim už v Považskej

czuczova
11. jún 2022

@patricia1508 Aj ja mám práve tento problém a hľadám tu radu. 10 dni po konizacii krčka maternice spinim alebo krvácam. Neviem co mám robiť

patricia1508
autor
11. jún 2022

@czuczova ja som veľmi krvacala skončila soˇ v nemocnici na operačnom stole a museli mi ošetriť krvacanie ...o týždeň som znova veľmi krvacala povedali mi že je to menzes ale po týždni som znova krvacala a cítila som slabosť v celom tele ...lekár mi povedal že mám zrejme zápal krčka maternice ,dal mi antibiotiká a lieky na zastavenie krvácania ,ale antibiotiká mi veľmi zle robia mám kŕče v žalúdku a aj vysoké teploty tak neviem čo mám robiť