Zápach v intímnych partiách

ivanka1997
2. júl 2021

Ahojte prosìm o radu ja som už zufala :( začalo to asi ako začalo teplo začala som sa viac potit ed normalne ako je teplo ale ja sa hrozne potim.v intimnich partiach v gatkovej oblasti (gatky su 100% bavlna) ak by boli iba mokre že spotenè to prežijem ale.to že so seba citim cibulu no mna ide poraziť vkuse sa prejdem po tom mieste a vkuse zapach cibule.používam lactacyd ... uz som skusala všeličo jedlo nemôže byt na vine vobec tu cibulu a cesnak nekonzumujem pretoze v obchode ju nemozem ani citit.p prosim stretla ste sa stym niektore

kkovacovak
2. júl 2021

@ivanka1997 a dr hovorí čo? Ph a ster je v poriadku? Prečo používaš lactacyd? Používam čistú vodu a necítiť žiadny zápach. Prehnaná hygiena škodí rovnako ako žiadna

ivanka1997
autor
2. júl 2021

@kkovacovak ster som mala robeni u gynekologa a prosim ta to ph si viem spravit aj sama? Ja uz sa citim tak bezmocne ... neviem kam dalej ... ten lactacyd pouzivam.od narodenia druhej dcérky ale uz mesiac som vynechala aj ten...

zuzkaa1991
2. júl 2021

@ivanka1997 urcite vynechať intímne mydlo....ja som po kyrete zacala.mat.problem vkuse dsco ukazalona tak sa mi znicila flóra dobre bakterie atd....a ano s tymto mydlom kamoska mi poradila umyvat sa s čistou vodou aj tak robim plus používam mydlo na prirodnej baze raz za cas mozem vam viac porozprávať v sprave ;) ale určite tie mydla na intímnu hygienu su veľká blbost .....

brigelka
2. júl 2021

@ivanka1997 skús nosiť intimku. Niektoré sú aj parfumované, ale lepšie by boli neparfumovane.

mondolina
2. júl 2021

@ivanka1997
neprekonala si covid?

cajomila
2. júl 2021

@mondolina 😁🙈🤣👍... pardón, ale mbd už to príde ako dôvod na všetko.

mondolina
2. júl 2021

@cajomila
prečo? je tu veľa žien čo mali založenú tému, že po prekonaní covidu všade cítili cibuľu. preto sa pýtam.

maximilie
2. júl 2021

@ivanka1997 môžeš byť prekyslena. Nejes veľa sladkého a pečiva? Veľa záleží od stravy.

emi_emi159
2. júl 2021

@ivanka1997 ja by som skúsila na tvojom mieste to že ráno sa poriadne osprchovať a dať si len šaty alebo úplne volne nejaké veľké kraťasy a bez gatiek. Samozrejme to myslím len keď si doma😂 proste gatky si dať iba keď ideš niekam von a keď sa vrátiš zase dole a mat iba šaty alebo niečo volne. Spat v noci tiež najlepšie na holo a keď je veľká horúčava oplachnut sa aj 3x za deň veď to je 5 sekúnd času. Myslím že nie je nič lepšie na toto ako byt doma “na holo” a existuje aj sprej dezodorant naschval na intímne partie aj ja mám jeden doma môj konkrétne je z avonu. Nastriekas necháš zaschnúť a si svieža cely deň keď sa aj spotis nebude to smrdieť.

w123
2. júl 2021

skus beliema cipky upravuju prostredie intimne a su najlepsie ake som doteraz skusila inak skusila si ten lactacyd fresh ? taky zeleny ?ten je proti zapachu intimnych partii a pomaha

nevenka
2. júl 2021

Vsetky, aj tie lactacyd a pod., obsahuju sulfaty, to by som uz nepouzivala, vsetko ma drazdilo, nasla som ale gel, co je fakt jemny a niekedy ho pouzijem aj na vlasy, lacny je - Jessa z DM, taky ten mentolovy ultra sensitiv.
Ja sa vseobecne vela potim, v lete este horsie. Ono cely den si v jednom obleceni, v jednych gatkach, tak je aj normalne, ze ten pot tam zapacha, plus zvysky, ked chodis na potrebu, darmo sa utries. Ja sa tiez dost citim, a nemam nic premnozene, ziadne intimne problemy. Ale som na materskej, tak sa viackrat za den oplachnem a raz s tym gelom sa umyjem.

renata1405
3. júl 2021

Skus poradnu gynimun tam ti poradi gynekolog.Tu ti budu radit len debiliny co ti stav este viac zhorsi.