Zápach po sexuálnom styku

25. mar 2023

Dobrý večer. Stala sa mi taká vec. S priateľom po styku som sa utierala a zacítila som úplne jemný zápach cesnaku. Nie je to prvý krát, ale on nič necíti . Občas som to už cítila po styku ale inak nemám vôbec žiadne problémy. Žiadny zápach, výtok ani nič mimo normy nemávam. Môže to byť pH alebo to môže súvisieť s jedlom? Iba by ma zaujímalo čím to môže byť alebo či máte skúsenosti.

minesasubu
25. mar 2023

Dobey den , pouzivate kondom ? nakolko niekedy mozu byt aj spermie citit

terry658
25. mar 2023

No ak idete bez ochrany, tak spermie napachnu divnými vecami. Napr. ryby, cesnak to sú také najvýraznejšie "vône".

autor
26. mar 2023

@minesasubu o tomto som tiež počula. Ideme bez ochrany ale semeno dáva mimo. Ďakujem 🙂

cubo2
26. mar 2023

"Ideme bez ochrany ale semeno dáva mimo." Slobodná mamička o 3..2..1.. 😅

minesasubu
26. mar 2023

aj pocas styku sa uvolnuje mierne male mnozstvo z penisu nejde len o konecne vybrcholenie cize by som si aj tak davala pozor 🙂

nepic
26. mar 2023

@cubo2
@minesasubu
Ja tak fungujem už viac ako 30 rokov a mám "iba" tri plánované deti. 😆
Keď niečo neviem,tak to nerobím. Ja tiež nerobím napr klobásky... 😉

autor
26. mar 2023

@minesasubu áno to viem. Počula som už kade čo. Môžu to byť kvapky lásky, môže to byť čokoľvek.

autor
26. mar 2023

@cubo2 neplač. Tak som to nemyslela. Viem, že sa môže uvoľňovať a nespím s cudzím ale s mojim mužom tak neviem prečo by som mala byť slobodná mamička. Veď my poznáme riziká 🙂 len vyslovene neplánujeme. Čo sa stane sa stane

autor
26. mar 2023

@cubo2 len ma táto vec prekvapila, že citim práve cesnak . Nie to že sa vylučuje semeno :D