Zápach po pohlavnom styku

silviaaaa123
3. okt 2023

Dobrý večer,
Píšem Vám sem ohľadom toho či by ste mi vedeli poradiť s jednou takou tabu vecou síce patrí to k životu. Mám taký problém, že stále po pohoavnom styku s priateľom tam dole voniam po cibuli, ale len po pohlavnom styku. Ako náhle nemáme spolu sex aspoň 4-5 dní tak nevoniam tak, ale prirodzene, neutrálne, čisto. Toto sa opakuje stále do okola. Ja som bola na gynekologii, tam mi lekar povedal, ze je vsetko v poriadku, priatel pojde buduci tyzden. Ma s tymto niekto podobnu skusenost? Som netrpezliva a bojim sa ze co to moze byt a tiez je to velmi neprijemne niekedy uz kvoli tomu ani sex nechcem mat pritom by som mala nan chut. Vopred Vam dakujem

minesasubu
3. okt 2023

A pouzivate ochranu ? lebo niekedy tak citit spermie

silviaaaa123
autor
3. okt 2023

@minesasubu nie, mám na to svoje osobne dôvody….priatelov penis ale nezapacha ako cibula, tak teda neviem a ani spermie pri oralnom pohlavnom s.

mima172
3. okt 2023

@silviaaaa123 Nie je to skôr akoby zápach "po rybách"? Tým je typická tzv bakteriálna vaginóza. Je to premnoženie baktérie gardanella vaginalis, ktorá sa bežne vyskytuje u žien, no pri premnožení je typický rybací zápach, najmä po styku.

silviaaaa123
autor
3. okt 2023

@mima172 nie, jasný zápach je to po cibuli alebo cesnaku. Toto ochorenie nemám, lekár by mi ho tak diagnostikoval. A kebyže hi naozaj mam, tak voniam stále tak, ale je to vyhradne len po pohlavnom styku, ale dakujem vam za odozvu

rozkvet1
3. okt 2023

@silviaaaa123 ak tvoj gynekológ vraví že si vporiadku tak to bude asi normálne. A je to až PO sexe, čo si myslím že není tak zlé, ako keby to malo byť pred sexom a cítiť sa zle

silviaaaa123
autor
3. okt 2023

@rozkvet1 verte mi, že je to neprijemny pocit ci uz pred alebo po. Necitim sa konfortne a hlavne dobre, ze sa osprchujem a aj tak voniam dole ako cibula. Ak nechcem aby som tak vonala musim aspon 4 dni pockat a byt bez pohlavneho styku. Ok si myslim ze to urcite nie je

mima172
3. okt 2023

@silviaaaa123 áno, no po styku sa ten pach akoby zvýrazní, niekto ho inak cítiť nemusí.
Držím palce, aby sa prišlo na dôvod a bol ľahko odstrániteľný ✊

silviaaaa123
autor
3. okt 2023

@mima172 ďakujem pekne

ukulela
3. okt 2023

@silviaaaa123 skúste ozaj kondómy. Možno sú to ozaj spermie. A osprchuj sa hneď po styku. Skús zmeniť aj mydlo na intímnu hygienu.

minesasubu
3. okt 2023

@silviaaaa123 jasne ze spermie same o sebe nevonaju ako cibula ale ked nvm ako to slusne napisat - urobi do teba tak v kombinacii s posvovym sekretom a naslednom vytekani moze sposobit tento zapach a moze to trvat aj par hodin kedze sa spermie vyplavuju postupne vacsina ide hned ale nie vsetko
skuste to urobit tak ze sa neurobi do teba a uvidis ci to bude stale citit

himedzi
3. okt 2023

@silviaaaa123 je to úplne normálne. Spermie obsahujú bielkoviny, ktoré sa v teple rozkladajú. Ak ten pach cítiť nechces, nech to do teba nepusta, alebo používajte kondóm.

silviaaaa123
autor
4. okt 2023

@himedzi do mňa to priateľ nepúšta

dobkovci
4. okt 2023

Podľa mňa niečo nebude v poriadku na tvojej strane .aj keď gynekológ nezistil nič .... Neviem či neodflakol pracu ... Ale aj keď sa to objavuje len po styku niečo je zle .

silviaaaa123
autor
4. okt 2023

@dobkovci nemyslim, pretoze ja ten problem nemam ak nemame spolu pohlavny styk

dobkovci
4. okt 2023

@silviaaaa123 dobre no 🙂 ja sa nehadam 🙂keď je všetko ok nemá čo byť cítiť.nieco narúša vagínu ... A píšeš že je to len sexom .... V podstate to veľmi neobmedzuje keďže to prejde 🙂Ale teraz čítam že 4 dní počkať ...takže podľa mňa problém je ..už len hľadať príčinu ... Možno nejaké probiotiká ... Zmeniť intímny ...

macatt
4. okt 2023

Sú probiotické čipky na vkladanie, ktoré prevoňajú, stačí dať vždy po styku..je to partnerom, tie jeho baktérie ti nerobia dobre, nemusí to byť nič vážne, len ti to tam naruší tvoju PH, čipky to vyriešia..

dobkovci
4. okt 2023

@macatt aj nejaké konkrétne ?🙂 Rada si uložím do poznámok názov 🙂

macatt
4. okt 2023

@dobkovci áno ja používam konkrétne Gyntima(sú asi 3 druhy a jedny probio), teraz potrebujem kúpiť tak dúfam nebudú všade vypredané😂
Používam pred návštevou bazéna, po bazéne, odkrojim z nej polku, dávam roky keď cítim nekomfort, hlavne teda na noc, lebo to vyteká 🤗

dobkovci
4. okt 2023

@macatt ďakujem o týchto som počula ...☺️

silviaaaa123
autor
4. okt 2023

@macatt ďakujem Vám, táto odpoveď mi už poskytla ako taku obraz o tom🙂….samozrejme aj ostatnym dakujem

macatt
4. okt 2023

@silviaaaa123 nie je začo🌝 čípky pomôžu hneď a nemusíš čakať 4 dni kým sa dostaneš do ,,normálu,,