Začínajúca menštruácia len šesť dní po ovulácii?

4. júl 2022

Dobry den. 6 dni po ovulacii, ktora sa mi posunula o par dni neskor ako obvykle, dnes zacinam spinit a zrejme sa mi ide spustit menzes. Ak mavam obvykle od ovulacie po menzes zhruba 12-14 dni, co moze zapricinovat takyto zblbnuty cyklus? Dakujem.

anjelicek26
4. júl 2022

Nemoze to byt spinenie pri uhniezdeni? Nemusi sa rozbehnut... ja som vcera 6 dni po ovulacii tiez mala riadne tlaky v podbrusku, ale ci to nieco znamena uvidime...

autor
4. júl 2022

@anjelicek26 ja som vcera myslela, ze mi krize vybuchnu od bolesti a mam hrozne silne pms bolesti bruska.. zatial mam za sebou len biochemicke tehotenstva, tieto bolesti boli az po pardnovom meskani predtym a ms dorazil. Ty mas tiez taketo bolesti? Mavas ich aj v inych cykloch?

anjelicek26
4. júl 2022

Bolo to len vcera poobede zo tri-styri hodiny, dnes je uz zasa vsetko ok...boh vie, co to bolo...v minulych cykloch som to nemala.

autor
4. júl 2022

@anjelicek26 ja som to mala vcera pred spanim asi 3-4 hod, a dnes rano ok, a teraz par minut dozadu to opat zacalo. Nejako mam stale pocit; ze sa mi chce ms rozbehnut. Drzim ti palce 🙂

autor
4. júl 2022

@anjelicek26 myslis, ze je dobry napad nasafit pre istotu progesteron?

sense
4. júl 2022

Môžeš mať aj problémy s progesteronom

anjelicek26
4. júl 2022

Tak ja beriem 2*100mg, lebo som po potrate...ale zacala som tri dni po ovu ako lekar kazal... neviem, ci 6 dni po ovu to neurobi nejaky cirkus, nemam s tym moc skusenosti...

autor
4. júl 2022

@sense
@anjelicek26 mozno to bude progesteronom. Mala som so ho nasadit po ovu, len som na to uplne zabudla zo stresov, a uz asi kaslem na to teda. Volala som gyn, ale maju dovolenku.

sense
4. júl 2022

Ja som mala to co ty po poslednom MA, à tiež mi nasadil Progesteron, keďže sme sa snažili o dieťa ale tiež ho už neberiem, nám ho len doma preventívne keďže sa mi lut. Fáza predĺžila n'a 11 dní, ale dieťa už neplánujem resp neriesim