Zabudnutý tampón

1. dec 2021

Ahojte,píšem to anonymne lebo je to pre mna velmi trapne…Baby ja fakt neviem ci som minule vybrala tampon,snurku som nenasla nikde,ale bola som si 100% ista ze tampon som dala…teda uz iba 99% ista… po skonceni MS som mala taky blby pocit,svrbenie,palenie tak som volala gynekologovi (bola som v karantene nemohla som ist osobne) on mi vypisal gynazol krem,ktory aj pomohol…pohlavny styk sme mali s priatelom asi 5x a stale som po tom krvacala,a az vcera som na to spomenula ze ci som tam nemohla nechat nahodou tampon…bolo to uz dost davno,pred mesiacom,a teraz mam zase menstruaciu….Boze baby prosim nevysmejte ma,ja viem som riadne blba a neskusena,prosim poradte…Uz by som po tolkych dnoch asi zomrela ze?
Ufffff to je riadne trapne pre mna😣 a uz sa bojim komentov..

lesnajahodka
1. dec 2021

Napíš mi správu 🙂

mima1
1. dec 2021

Urcite by si to citila jednak pri styku a jednak by to asi nevonalo dole po mesiaci.

lululucy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janush
1. dec 2021

može sa to stať... mne sa stalo to, že ja som si ho nevedela vytiahnut, tak som isla na gyndu, kde mi ho doktorka vybrala. Urcite by som isla na gyndu, alebo gynekologicku pohotovost... radsej byt za hlupu ako byt nebyt....

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz