Zabudnutý steh po cisárskom

ericek28
27. sep 2020

Dobry den mozem sa nieco opytat citam tu pribehy o zabudnutych stehoch mna po cisarsom tiez asi zle vybrali steh lebo mi odtrihol dr obidva konce a zvysok ostal zrejme dnu uz je tomu 4 roky a bojim sa by sa mi z toho nieco nespravilo a ked to rozpravam mojej dr na gynde tak mi povie ze nieco take sa nemohlo stat bolo to site takym umelym modrym lankom .... myslite ze by som to mala riesit alebo to uz nechat tak rana sa mi krasne zahojila a ked som aj bola na kontrole ze to mozno vyhnisa tak mi oovedali ze co tu chcem ved sa to pekne hoji ....dakujem

mimimiruska
27. sep 2020

@ericek28 naozaj ???? Uz je tomu 4 roky a ty to zacnes resit teraz ???? ..... mam pocit ze chodis ku gynde a bola si aj.na kontrolach tak zajisto by si toho vsimly..... nebo mas pocit ze tam nieco mas pretoze sis to citala ???? Mam dva cisaraky za sebou tak ma to zaujima ?....

veronikaszabova
27. sep 2020

@ericek28 prosim ta, nebud paranoidna.
Urcite nic v tebe nenechali.
Odcvaknu jeden koniec a druhy potiahnu a vsetko vyberu 🤦‍♀️

jaskolka
27. sep 2020

Po 4 rokoch, keby si stále mala v sebe steh,teda cudzie teleso, vieš, ake zápaly by si už mala? Aj by to bolelo, aj na prehliadke by, si to určite doktor všimol. Prečo ti teraz to vôbec napadlo?

tana2308
27. sep 2020

@ericek28 niektoré stehy sú samorozpadajúce, to znamená, že vypadnú z tela

dzina007
27. sep 2020

to lanko aspon mne nastrihli z oboch stran a vytiahli... vnutorne stehy su samorozpadajuce sa