Zabije žehlička na vlasy hnidy?

yollanda
23. sep 2017

Doniesli sme si zo skoly nezelane zvieratka. Vsi som vycesala, dala vsetko mozne na vlasy, ale hnidy su tam. Okrem toho, ze ich vyberam, tak malej zehlim vlasy. Zabije ta teplota hnidy?

vejapa76
23. sep 2017

@yollanda teplota hnidy spali ale nakoľko zehlickou sa nedostaneš až tesne ku pokožke hlavy ešte by som potom povyberala ručne

ellca123
23. sep 2017

treba si dat namahu a kazdu/samponom zabitu/ treba vytiahnut nechtami ci tenuckym na to urcenym hrebenom /odvšivovak/

dazdovka
23. sep 2017

Hnidy su vo velmi odolnom obale, pravidelnym zehlenim vlasov skor vynicis prave vyliahnute vsi, kym sa este nerozmnozia, kazdy den zehlit sa fakt oplati, to ti hovorim ako skusena odvsivovacka 🙂

nice202
23. sep 2017

Žehlenie je dobrá vec na vši. Zabíja to vši a ničí hnidy. Potom už len ručne povyberaj.

erickatt
23. sep 2017

@yollanda ešte vystriekaj, gauc, plysakou, potah v aute, hrebene. Návliečky. 😀😀 Drzim palce s bojom ,

kikad27
23. sep 2017

No ja som vsetko co sa dalo som vyprala na 60s predpierkou a hnidy som zabila samponom pre psy na blchy a vsi a ten zabije aj hnidy pekne ked som cesala som vitiahla uz prasknute hnidy. A vycesavala som hrebenom pre psov na blchy. Normalne sampony z lekarne nezaberali vobec

kikad27
23. sep 2017

Sampon sa vola Orthosan pre osov a macky

vejapa76
23. sep 2017

Tiež nedám na orthosan dopustiť. A všetko čo sa nedá vyvarit ( hrebene, plyšaky, šiltovky...atď.) šupnuť aspoň na 2-3 dní do mraziaku.

malicka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vejapa76
23. sep 2017

@malicka1986 počula som že ho sťahujú z trhu lebo šak drahé šampony treba kupovať a orthosan im kazil biznis. Ja som asi 3 roky dozadu objednala cez net...v danej predajni mali posledné 3 ks. Treba hľadať a hľadať možno ešte niekde majú.

malicka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luliu
23. sep 2017

Účinný je aj tea tree oil

malicka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stankadu
23. sep 2017

no vidíte a nám Ortosan vôbec nezabral. Pred 2-ma rokmi moje baby 3x doniesli zvieratká. Šampon na vši ich zničil aj som vyčesávala, ale po pár týždňoch doniesli znova. Tak som všetko oblečenie aj obliečky dala do čierneho umelého vreca a na 3 dni som nepriedušne zaviazala. Potom som všetko postupne prala. Nábytok a drevené postele som poutierala Savom. Až to pomohlo.

valy
24. sep 2017

@erickatt ja som citala, ze netreba striekat, gauc staci dokladne povysavat, prezliect navliecky a plysakov dat do karanteny na tyzden.

valy
24. sep 2017

pre mna je najvacsi problem povyberat to z vlasov dcerke, uz to dvakrat doniesla zo skoly a ja to ledva vidim, take su malinke. ale vzdy som to znicila tak, ze som jej dala sampon a potom prechadzala vlasok po vlasku a rucne vyberala, boli to hodiny, ale pomohlo.

erickatt
25. sep 2017

@valy veď hej. Ale pre istotu. Ja kupujem arpalit pre psikov. Ten pekne aj voni

yollanda
autor
25. sep 2017

No vsi sme zabili, ale vcera som 2 h vytahovala hnidy

ada309
25. sep 2017

Mne pomohol jedine biolit alebo bross sprej... normalne som to nastriekala na vlasy a zabalila do uteraka... taktiez vystriekala s tym cely byt,hlavne vankuse a celkovo postel...

Pozor!!!! Pri tomto ukone treba chranit dychacie cesty,je to velmi silny sprej a takmer som zahubila aj seba,nielen vsi 😲... skutocne treba si previazat cez usta nos uterak alebo nieco a potom riadne vyvetrat miestnost.

Tiez som vyskusala kadejake sampony,zehlicku az po domace recepty,no nic nepomohlo az ta chemia!