Vyvolávačka a následné špinenie

paulisko
19. aug 2019

Ahojte po vysadení antikoncepcie som sa dozvedela že mám polycystické vaječníky. Musela som ísť na vyvolávačku, dnes je to 6dni od pichnutia vyvolavačky a mám len take špinenie nenazvala by som to ani slabou menštruáciou. Je to v poriadku? Máte takú skúsenosť aj vy? Mala som aj nechránený sex v čase meškania ms 2dni ale v sprche no “vypláchla” som sa. Rada budem ak sa tu nájdu aj nejaké baby ktoré by ste mi poradili alebo napísali vaše skúsenosti s liečbou PCO 🙂 Da sa to vôbec vyliečiť? Mne k tomu doktor nepovedal nič .....užívam INOFOLIC ......ďakujem za každú vašu odpoveď vopred 🙂

fialka1318
19. aug 2019

@paulisko ja mam pcos a dietatko som prirodzene nemohla mat len cez ivf 😞 liecit sa to neda to je na cely zivot...ja mam malo hormonu tym padom nedojde ani k ovulke a ani k ms 😞 a po pichnuti vyvolavacky mas 10dni nato aby si dostala ms ak nepride do spominanych 10dni sup spat k lekarovi 🙂 ja som kvoli pcos chodila roky na vyvolavacku a potom som dalsie roky brala lieky nato aby ms prisla a teraz dva roky som riesila ivf a podarilo sa az druhe ivf 🙂 tak dufam ze tebe sa podari prirodzene mat babo 😉 drzim prsteky 🙂

neluskas
19. aug 2019

@paulisko ahoj, polycysticke vajecniky sa daju poriesit aj prirodnou formou. nesla by som hned do liekov. ja som tiez uzivala inofolic, ked sme sa snažili o babatko, ale vobec mi nepomohol. ale s prirodnymi produktami mam naozaj dobre skúsenosti

edithp
19. aug 2019

Ja som zas mala taký problém, že mi mrcha neprišla 4 mesiace, myslela som si, že som tehotná.. Vždy keď som chcela ísť k lekárovi, tak tam nikdy nebol alebo musel odísť.. Až nakoniec som začala krvácať, najprv po troške, potom silno, prišla tá hnusná mrcha, trvalá celých 12 dní, potom som sa rozhodla ísť k lekárovi, povedať mu, že ju mám tak dlho, vlastne som sa aj bála, takže ma dohnal strach..pichli mi injekciu na zastavenie. Pozrel ma odspodu a povedal mi, že mám polycisticke vaječníky, tiež mi odporučil inofolic, predpísal HAK, zatiaľ mi chodí MS tak ako má.. Povedal mi doktor, že sa to liečiť nedá, že tie malé vajíčka v tých vaječníkoch nezmiznu..
Inak, takéto vaječníky si môžu robiť s telom čo chcú.. Zažila som to. 🙂

paulisko
autor
19. aug 2019

Ste veľmi zlaté ďakujem veľmi pekne 🙂 držím Vám aj ja palce ak budete ďalšie bábo chcieť aby to vyšlo 🥳 .....s priateľom by sme chceli ale ešte trošku neskôr lebo má momentálne dosť náročnú prácu na čas a to by na nás vôbec čas nemal no aj tak to chceme spolu riešiť čo najskôr i keď ako čítam tak komplikáciám sa asi nevyhneme.....ešte by som sa chcela opýtať že mne doktor kázal volať ak dostanem menštruáciu do 10 že mi da termín na preventivku ak nie tak musím znova ku nemu ....môžem to brat ako normálnu ms? Vcera som spinila chvíľočku k večeru od rana nič zas do večera a večer som to mala tak ako keď mám slabú ms myslite že sa to ešte len rozbieha? Či je to po vyvolávačke takto normálne? Ja som bola na nej prvý krát

paulisko
autor
20. aug 2019

No takže volala som dnes na gyndu objednali má na preventívku až v októbri ....chcem sa vás ešte opýtať koľko ste užívali lieky na PCO? Mne kázal doktor užívať inofolic mesiac no až na ďalšom vyšetrení pri meškaní ms mi potvrdil PCO

neluskas
20. aug 2019

@paulisko ahoj, ja som ti uz pisala, ze sa to da riešiť aj prirodnou formou. ak potrebuješ vedieť viac, tak sa mi kľudne ozvi

paulisko
autor
21. aug 2019

@neluskas dakujem velmi pekne rada sa dozviem dalsie nove informacie kazda rada je dobra ..... este sa chcem opytat ze ci to je prosim vas normalne ze mi ms trvala 2 dni a teda je to skor take obcasne ako spinenie iba den vcera som ju mala taku slabu do vecera

dragonheart
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dragonheart
8. sep 2019

Tu to vyzera akčne