Výtok u 17-ročnej

rybadory3366
21. sep 2024

ahojte baby a ženy. všimla som si že obcas mávam taký zelenkavší alebo niekedy žlty výtok. bojím sa ísť na gynekologiu mam 17 rokov zatial som tam nebola na vysetreni iba ohladom antikoncepcie a povedal ze mam prist ked bude nejaky problem s niecim. chcela som sa poradit ako to tam prebieha. mam partnera je zdravy nespavam s nikym inym a nechapem ako sa to mohlo stať. Umývam sa pravidelne aj intimny gel používam. vacsinou ked som ho obcas mala pred menstruaciou tak vzdy po nej zmizol a obcas sa vrati. bojim sa celkom je to neprijemne nieco take mat. nic ma ale nesvrbi iba obcas to zapacha hlavne ked som napr. niekde prec kde nemam sancu sa osprchovat. najviac sa mi to deje vtedy.

vorkola
21. sep 2024

Nebude to nahodou plodny hlien.On vyzera jak vajecny bielok a taha sa,teda ten plodny hlien

vanilkovazmrzka
21. sep 2024

A on nespava s nikym inym?

Zeleny a zlty nie je dobre. A zapachajuci uz vobec…

domka222
22. sep 2024

@vorkola ona hovorí o zelenom,alebo žltom výtoku. Tak predsa plodný hlien nevypadá

tinalia
22. sep 2024

Neboj sa ist za gynekologom. Ak to moze byt prenosne, dostane to aj tvoj priatel. Prebieha to tak, ze doktorka urobi vyter z posvy, pozrie ci nie je zapal a predpise lieky. Nic hrozne.

egonsk
22. sep 2024

@rybadory3366 ked male dieta pride so zltozelenou svieckou pod nosom zo skoly domov, hned sa ide za lekarom, lebo bezny soplik je bezfarebny. Takze preco ty otalas, ked miesto priesvitneho vytoku mas rovnako sfarbeny? Sliznica jak sliznica - obe ked sa brania a vytok obsahuje bakterie, prejavuje sa to jeho sfarbenim. Ach ta biologia...

maranta_leuconeura
22. sep 2024

Nasadil ti antikoncepciu a ani ta nevysetril? Utekala by som od takeho lekara. A vies o tom, ze by si mala chodit kazdy rok na preventivky? Spavas s partnerom, on s bohviekym, ale bojis sa vysetrenia, ked ti tam strcia tenku odberovu palicku?

rybadory3366
autor
22. sep 2024

@maranta_leuconeura
ano dal mi antikoncepciu ani ma nepozrel VOBEC povedal ze mam prist ak bude nejaky problem. a partnerovi verim a bavili sme sa o tom som si ista ze s inou nespava

rybadory3366
autor
22. sep 2024

@maranta_leuconeura
nikdy ma nevysetril netusim ako to tam prebieha je to trema ved uz len ked mi daval antikoncepciu na mna dival ako keby som jedina na svete

rybadory3366
autor
22. sep 2024

@tinalia
dakujem naozaj nikdy ma nevysetril a ked som povedala ze som pocula ze sa chodi na prehliadky tak povedal ze netreba a prist mam iba ked bude problem

rybadory3366
autor
22. sep 2024

@vanilkovazmrzka
rozpravali sme sa o tom a slubil ze nie a mam o tom aj pochybnosti ze by s inou spaval.

vanilkovazmrzka
22. sep 2024

@rybadory3366 bez k tomu lekarovi, nemas sa coho bat. Nemusi to byt nic vazne, ale lepsie je vysetrit a preliecit, pripadne aj partnera, nech sa ti to nevracia.

tinalia
23. sep 2024

Zmen lekara. Mas narok na 1 preventivnu prehliadku ročne a to je jedno, ze nemas viditelny problem. Potom sa na realny problem pride uz velmi neskoro.

crazy_cat_lady
23. sep 2024

v prvom rade zmen lekara, lebo argument "treba prist, az ked je nejaky problem" je za mna red flag, prevencia je zaklad. a tak isto vypise ti antikoncepciu bez toho, aby ti vzal krv atd? co sa tyka tvojho problemu - neodkladaj navstevu lekara, zeleny vytok a este k tomu zapachajuci nevesti nic dobre, nemusi to byt samozrejme nic vazne, mozno ti da len nejake maste/vyplach.., ale urcite tam chod. a potom rovno aj zmen lekara

katulienkax
24. sep 2024

pozri to sa stava, ani moj muz ma nikdy nepodviedol a stalo sa, ze som chytila infekciu. Vacsinou v lete v suvislosti s kupanim a bazenmi a nasledne, ak mate po kupani sex, tak sa dovnutra dostanu bakterie. Mne doktor povedal, ze muz moze mat bakteriu a nijak sa neprejavuje u neho, ale u zeny po styku sa dostane dovnutra a je problem, Vzdy dal antibiotika aj mne aj muzovi.

katulienkax
24. sep 2024

ale divne je, ze ti nespravil preventivnu prehliadku, ta by mala byt raz rocne u kazdej zeny.

lusyc
24. sep 2024

@tinalia od 18 rokov.

rybadory3366
autor
24. sep 2024

@katulienkax zobrala mi sestricka iba krv to je vsetko