Výtok po sexe

koticka
18. feb 2022

Ahojte dievčatá ... Možno mi tu bude vedieť niekto poradiť. Po nechránenom styku s partnerom sa do 3 - 4 dní u mňa objaví hustý biely výtok ... Vždy preliečená u gynekologičky, ani ona nerozumie tomu prečo sa to deje. Partner takisto preliečený liekmi, ktoré som dostala ja. K urológovi ho zrejme viac nedostanem, keď tam bol naposledy jeho výrok bol: to je všetko problém u partnerky a nie u vás ... nervy ... takže neviem. Nemáte niekto s týmto skúsenosti? Už som zúfalá, chceli by sme začať aj pracovať na dieťatku ale vždy mám tento problém. Že chytím nejaký zápal. Rozmýšľala som výplachy po styku (aj keď naozaj nesom fanúšik toho že vždy si budem vyplachovať ...) alebo niečo čo by mohlo pomôcť? Fakt už som na konci s nervami pomaly ...

banderaska29
18. feb 2022

@koticka ten hustý biely vytok smrdi, páli, štípe ? lebo inak je normálny v istej fáze cyklu a vôbec ho netreba preliečovať.
inak sranda je, že odkedy som sa prestala sledovať a kontrolovať konzistenciu a farbu každého môjho výtoku tak to prestalo.

pininka1
18. feb 2022

Suhlasim s odpovedou predo mnou, inak po sexe hned sprcha a mozno aj ten vyplach a este by som skusila probiotika s brusnicami

koticka
autor
18. feb 2022

@banderaska29 trochu ma bolí podbruško, naposledy som si povedala oki neriešim a prešiel až do žltého, kedy zaujímavé mne nebolo kvázi nič (žiadne pálenie alebo niečo) a dr sa zhrozila že zasa tam niečo je

koticka
autor
18. feb 2022

@pininka1 probio aj brusnice dokonca aj D-manózu beriem zas kvôli zápalom močových ciest 😀 tu som sa zas odsledovala že styk raz za 3-4 dni je v pohode a potom hodím prášok dmanozy a som v poriadku

banderaska29
18. feb 2022

@koticka tak keď ti nič nie je tak sa na to vybodni. Je to prirodzené mať výtok. aj ja mávam niekedy hustý biely výtok, ale nič mi z neho nie je. úplne to pusti z hlavy a nenič sa ďalej tým že "dr sa zhrozila že máš výtok".. môj gynekológ je toho názoru že výtok ktorý nepáli a nebolí je prirodzený a normálny

koticka
autor
18. feb 2022

@banderaska29 som z toho fakt na prášky ... ja by som to fakt rada neriešila len potom sa tá konzistencia mení ... budem musieť sa zrejme ukľudniť 😀

travelllerka
18. feb 2022

A probiotiká, také čo sa dávajú priamo do vagíny, si dávaš? Ak nie, skúsila by som aj to.

ja_mama
18. feb 2022

Mozes vyskusat Actigel od Multi-gyn. Mne to poradil dr ako prevenciu/doliecenie po zapale, nech sa mi to nevracia a pomohlo. Najskor som ho pouzivala pravidelne kazdy den a potom uz len vzdy po styku. Myslim ze 2 balenia som minula a nic sa nastastie nevratilo 🙂 Neskor som na zacinajuce problemy (ale to uz bola iba mykoza) pouzivala Beliemu tabletky+krem a to zabralo tiez vzdy.