Výtok po menštruácii

23. dec 2021

Po menštruácii mam približne 4 dni a všímam si že mám biely vytok v miernejšej forme. Pohlavný styk som mala chránený na konci menštruácie. Je v poriadku ak mam takyto hlien vo väčšom množstve? Ovulaciu by som mala mať asi az 10 dni.

zaneta1
23. dec 2021

Tehotná ste neni náhodou ? Klude sa môže objavovať aj mykoza koľko dni to trvá ? Klude my napíšte rada vám pomôžem

autor
23. dec 2021

@zaneta1 menštruáciu som mala normálnu a skočila v nedeľu kedy som mala aj styk. Testy negativne ( včera som robila a tiež negatívny) Používame kondómy a partner neejakuluje. Nie je to silný vytok ale raz za čas spozorujem hlien čiže netuším

autor
23. dec 2021

@zaneta1 a druhý deň to trvá

zaneta1
23. dec 2021

Klude môže sa jednať aj o plodne obdobie

ruzasipova
23. dec 2021

a nie je to ovulacny hlien?

autor
24. dec 2021

@ruzasipova je to neplodny hlien, bazalnu teplotu mam stale nízku čiže asi nie

noemikatka
26. dec 2021

je to klasicky výtok ja ho mávam po menzese kým neprídu plodné dni potom ho mám priehľadný a naťahovaci ako bielko a po ovu nastane bieli kremovy vytok až do dňa kým nepríde menzes takže ja som celý cyklus vtomto kolobehu a celý čas mám intímnu vložku 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

autor
26. dec 2021

@noemikatka už mám priesvitný a naťahovací hlien, len sa mi to zdá skoro keďže ovulaciu mávam neskôr

noemikatka
26. dec 2021

to je v pohode ja som tento mesiac mala hlien od 9dc do 13dc a bolesti vo vaječníku až 15dc večer 🤷‍♀️je to individuálne niektoré ženy majú v den ovu suchú alebo pocit mokra

autor
27. dec 2021

@noemikatka je to zvláštne lebo cyklus mam 31 dňový, tak mi to vážne príde dosť skoro ale ďakujem 🙂

autor
27. dec 2021

@noemikatka chcem sa ešte spytat keď ti skončil ovulálačny hlien 13 dc, už si nemala potom uvulačny hlien? Prepáč že sa tak pytam ale začala som si len minuly cyklus sledovať hlien tak ešte sa v tomto tak nevyznám

noemikatka
27. dec 2021

nie už príde klasicky kremovy výrok a vtedy viem že je už po ovu

autor
28. dec 2021

@noemikatka tak už mam aj ja krémový hlien ale zasa mám nízku bazalnu teplotu. Ďakujem pekne za odpovede

noemikatka
28. dec 2021

asi je čas kedy príde ms za chvíľu

autor
28. dec 2021

@noemikatka práveže ms ma prísť asi až 16.1

noemikatka
28. dec 2021

tak potom to bude ovulacia