Výtok a meškanie menzesu

tinka63
8. feb 2017

Dobry den, prosim o radu. Menstruacia mi meska uz mesiac a dnes som si na nohavickach objavila hnedy vytok taky tuhy a myslim ze bol bez zapachu. Bojim sa co to moze byt. Ak ma s tym niekto skusenosti tak by som bola neskutocne rada. Cez gynekologiu to nechcem riesit. Zatial Dakujem.

vanmonka
8. feb 2017

Sprav si tehotenský test

tinka63
autor
8. feb 2017

@vanmonka nemozem byt tehotna ved s priatelom sme mali sex v decembri a na brusku nic nevidno

adria88
8. feb 2017

@tinka63 ja som otehotnela cca koncom decembra a prvé znaky, čo sa týka veľkosti bruška som mala až v marci okolo 14-15tt

jankalukasova
8. feb 2017

@tinka63 jasné, že môžeš byť tehotná... mne bruško naskočilo medzi 23 až 24 týždňom... urob si test... ale nech na ňom bude čokoľvek, tak si myslím, že Ťa gynekológia neminie... ak si tehotná, tak hold inak sa dať nebude a ak nie si, menzes Ti mesiac mešká a máš výtok hnedej farby, tak to môže byť dosť veľký problém, ktorého odkladanie nie je na mieste.

vanmonka
8. feb 2017

@tinka63 samozrejme že môžeš byť tehotná.a takéto spinenie je veľa krát v začiatkoch tehotenstva.ja končím tretí mesiac tehotenstva a nemám ešte bruško...