Vysoký testosterón

simuska255
17. apr 2021

Caute. mate niektorá vysoký testosterón ,zvýšene ochlpenie a chybajúci menzes? bez liekov žiaden? podarilo sa vam otehotnietť?

billyidol
8. máj 2021

@simuska255 ahoj ja mam áno podarilo sa

simuska255
autor
15. máj 2021

@billyidol A mala si aj ine problemy ci len ten testosteron?

billyidol
15. máj 2021

@simuska255 len testosteron

didi2102
15. máj 2021

@simuska255 ahoj mam tiež zvýšený , prvé tehu po iui , ja som mala plus pco a bez ovulacie a muž zlý spermiogram , druhé tehu na prvý šup prirodzene

simuska255
autor
16. máj 2021

@didi2102 ja mam viac problemov pcos plus testosteron ochlpenie. Bez menzesu. Niekedy ani pocas liekov ziaden. A cukrovka
Asi budem mat problem otehotnieť

didi2102
16. máj 2021

@simuska255 poviem ti to takto,u ženy sa dajú veci vždy vyriešiť,u muža nie a aha nám sa podarilo,áno je možnosť že to pôjde ťažšie potom smer centrum , klasický gynekológ nič nespraví,inak lieky ktoré dáva gynekológ sú slabé ja som takto bola 2roky nič mi nezabralo, v centre po 3mesiacoch na liekoch na prvý šup iui

simuska255
autor
16. máj 2021

@didi2102 tiez zacnem riesit centrum. Lebo vidim ze moj to neriesi vobec. Uz mame termin do CAR na jun len este presny datum doriešiť podla toho kedy moj dojde domov. Povedali ze sa nam prisposobia. Tak uvidime. A ake lieky si brala

didi2102
16. máj 2021

@simuska255 ja som mala clostylbegyt či jak 😁 cca 3mesiace a zvyšovali mi dávku,bola som chuducka začínali s dávkami podľa váhy ale nestačilo a potom keď mi nabehla z toho obilia resp vytvorilo sa jedno malé vajko,tak som si pichla do brucha pregnyl a buď sme sa mali snažiť prirodzené ale ja som chcela vyťažiť maximum tak sme šli na iui a bum syn bude mať 3roky,nenútili nás hneď na ivf , boli ok nech to skúsime postupne

simuska255
autor
27. máj 2021

@didi2102 tak to si mala velke stastie.. .. u mna bude vacsi problem ja nemavam vobec menzes.. a ani na lieky velmi nereagujem co sa mi snazil vyvolat.. momentalne mam antiku ale aj po nej nedostavam. tak uvidime.. 3.6 ideme do centra uvidime co nam povedia.. . dalsi problem u mna je cukrovka :/