Vysadila som HAK a mešká mi menštruácia.

lucinka196
15. dec 2019

Baby...10. novembra som vysadila po cca roku HAK. Od 11.11 do 16.11 som mala normálne ms, a odvtedy nič. Mala prísť 9.12., ale stále nič. Som trosku v strese lebo 3.12. som mala nechránený pohlavný styk. Nevychádzala mi na vtedy ovulka, už som mala byt aspoň týždeň po nej. Ale stále mi to neprišlo. Test som si robila včera, tzn. 10 dní po styku a stále bol negatívny. Zaujíma ma ako ste to mali vy s ovulkou a menštruáciou po vysadení.. Dočítala som sa ze to môže byť normálne, aj ze nemusím ovulovat vôbec po vysadení... A netuším čomu veriť.
Ďakujem krásne.

nikca101
15. dec 2019

ja som tiež vysadila pred pár rokmi HAK a tiež som dostala ms až po približne mesiaci a pol až dvoch a potom som to mala tak rozhádzané ešte pár mesiacov. teraz som zasa brala HAK asi 8 rokov vkuse a tiež som ju minulý mesiac vysadila pretože už chceme s manželom bábätko a prišla mi mrcha hnusná presne na deň kedy mala prísť. takže je to asi rôzne kedy príde ms ale ak ti vyšli testy negatívne tak by som sa tým nejak nestresovala

peptina
15. dec 2019

Ja som tiež musela vysadiť,meakala mi lebo ani pri hak som nemala vždy presne a potom som bola na operácii a prišlo mi presne

lucinka196
autor
15. dec 2019

Hej, spolieham sa na to, že bol negatívny, takže hádam to bude okay. Mam kúpený ešte jeden ale chcem počkať ešte aspoň deň, hádam 12 dní od "teoretického oplodnenia" by to malo vyjsť poriadne. Lebo som sa dočítala aj to, že to môže dlhšie trvať kým to ukáže test... Ale mala som ten najcitlivejsi a nevidela som tam ani ducha ani nič tak hádam...

peptina
15. dec 2019

@lucinka196 tiež som si robila 2 testy a nič v pohode to bolo

supucka
15. dec 2019

@lucinka196 no ja som 4.11vysadila hak.... Po 7 rokoch... Chceli sme s manželom 3 bábo... Netušila som ze dôjde ovulácia.. Ale mala som taký vytok ako bielko, tak som usúdila že to bude ovulácia aj ma podbrušku bolelo, tak som mužovi povedala, pome na to... To bolo 13.11.... Po 10 dňoch som si tiež robila ten najcitlivejsi test a bol negatívny. MS som mala dostať 28.11 tak som si v ten deň spravila test a bol pozitivny, bola som v šoku, lebo to bolo cak, cak.... Spravila som si ďalší a ten bol tiež pozitivny, 29.11 som si spravila ten, čo ukazuje týždne, digitálny a ten ukázal 1-2

supucka
15. dec 2019

@lucinka196 ono je to individuálne

lucinka196
autor
15. dec 2019

@supucka no preto radšej ešte počkám... Akurát momentálne má môj cyklus 33 dní, a aj keby som to dostala dnes, ešte stále by na 4.12. nevychádzalo ovulácia. Ak to teda má byť v polke cyklu, ako mi to ráta kalendárik... Takže vlastne, nemám ani šajnu ci som vtedy mala ovulku ci nie... A tým ze som vysadila ani neviem aký je ten ze "mala som to dostať deň".... Takže radšej ešte počkám dva dni s tým testom 🙂 A gratulujem k bábätku 🙂

lucinka196
autor
15. dec 2019

Ďalšia dôležitá vec je ze som si v tomto období aplikoval deflagyn, vaginálny gél na liečbu ascus,... Rozmýšľala som aj nad tým ci by vôbec spermie cez to dokázali prejsť v podstate...

supucka
15. dec 2019

@lucinka196 ďakujem 😉...... Počkaj ešte pár dní.... Ja som to rátala podľa toho ako som mala dostať normálne pri užívaní.... Veď uvidíš... Daj vedieť 😉

panipanka
15. dec 2019

telo sa podla mna este nestihlo uplne spamatat z vysadenia hak, este to bude chvilu trvat

lucinka196
autor
16. dec 2019

Baby práve som si do robila test, citlivosť tých 10 je písaná a vyšiel negatívny. Pohlavný styk bol v noci z 3.12. na 4.12. co je teda už 12 dní, myslím ze už by tam bol aspoň duch, alebo tak, ale ja tam nič také nevidím...

supucka
16. dec 2019

@lucinka196 ono to nemusí byť tehotenstvo ale môže... Skus ešte počkať pár dní

peptina
16. dec 2019

Podľa mňa tiež negatívny a asi už neukaze

lucinka196
autor
17. dec 2019

No baby, dnes som to dostala takže nič... Zábavné je, že ak je naozaj ovulka v polke cyklu tak som ovulovala presne 3.12....

supucka
17. dec 2019

@lucinka196 no tak máš teraz aspoň prehľad o cykle 😊

neluskas
18. dec 2019

@lucinka196 ahoj, ja som si poriesila nepravidelny menstruacny cyklus prirodnymi produktami, do mesiaca sa mi cyklus upravil presne na 28 dnovy

pattinka
18. jan 2020

@neluskas ahoj, môžeš mi poradiť akými produktami si ten cyklus po riešila. Ja som v decembri vysadila po 7 rokoch HAK, lebo chceme tretie bábätko a bojím sa, že budem mať rozhádzané krámy ako pred tým sako som začala užívať HAK. Hoci som mala trosku bolesti vaječníkov v dňoch kedy by mala byť cca ovulka.... Teraz sa na krámy necítim... Prvý mesiac sme sa chránili, aby to nebolo hneď po tbl. Ale vo februári už ideme na plno 😋

supucka
18. jan 2020

@pattinka ahoj... Ja som brala hak tiež 7 rokov... 28.10 som vzala poslednú tabletku a 28.11 som mala pozitivny test.. Tiež sme chceli tretie a zadarilo sa hneď... Nemusíš sa báť hneď po tabletkách... Na bábo to nemá žiadny vplyv

pattinka
18. jan 2020

@supucka ani nevieš ako si ma potešila... Len sa chcem opýtať akú antiku si brala. Ja Balara

supucka
18. jan 2020

@pattinka toto som brala.. Žijem v Rakúsku.. Neviem ci je aj na Slovensku

supucka
18. jan 2020

@pattinka nám sa naozaj hneď podarilo... Na prvý, jediný šup 😉🤣🤣

pattinka
18. jan 2020

@supucka asi nieje

pattinka
18. jan 2020

@supucka jak dobre.
👯‍♂️