Vysadenie antikoncepcie a menštruácia

aduszia
30. sep 2021

Ahojte potrebujem poradiť. Gyn. Mi predpísala najnižšiu HAK 13steho ako som dostala svoje dni som ju začala piť sem tam som zabudla piť. Boleli ma prsia strašne tam reku ju vysadim. Tento týždeň som ju nepila vôbec niekoľko dní som cítila bolesti v podbrušku a dneska som dostala silnú menštruáciu aj s bolesťou. Volala som gyn povedala mi ze aby som si večer dala dve tabletky naraz lebo mi nevie usporiadať ciklus keďže je najnižšia. Lenže som jej zabudla povedať ze som ju nepila od tohto týždňa 🙄. Môžem si dat teda tie dve tabletky naraz? Alebo? Ďakujem vpred za odpoveď

simonkasim
30. sep 2021

@aduszia ahoj, nezahrávaj sa s tou HAK, v takýchto prípadoch ti urobí hrozne veci s cyklom mne sa stala podobná ved akurát že ja som stratila tabletky, recept som. Nemala prišla MS, lekár mi vyslovene zakázal si ju dat... Mala som tu MS 3 týždne, a po 2 týždňoch dostala ďalšiu, odvtedy som nemohla otehotnieť... Počkaj, dokrvacaj a potom chod za ňou. Ona si asi myslela, že si začala krvácať počas užívania vieš

aduszia
autor
30. sep 2021

@simonkasim áno ona si to myslela. Povedala mi aby som si dala na večer dve tabletky že keď mi to do pondelka neprejde aby som prišla. Tak radšej si nemám dávať tie tabletky?

simonkasim
30. sep 2021

@aduszia za mňa určite nie, zavolaj jej ešte raz že si jej zabudla, že si to vysadila.. Sú to silné hormóny nie cukríky, nemôžeš ich jest ako sa ti chce vieš.. Takisto aj vysadiť, nemôžeš vysadiť HAK len tak bez diskusie s lekárom, a je jasné že keď vysadis začneš krvácať je to veľmi bežné

janai1
30. sep 2021

Ja som ti radila už v minulej téme, ty si sa odula a urobila si po svojom a teraz sa čuduješ že došlo na moje slová? Krásne si si rozhadzala cyklus

A otázka stále ostáva, aká HAK sa pije?

aduszia
autor
30. sep 2021

@janai1 gefemin

aduszia
autor
30. sep 2021

@simonkasim neviete koľko budem krvácať? Krvácanie budem mat toľko ako aj normálne keď mám svoje dni?

aduszia
autor
30. sep 2021

@janai1 najviac sa teraz bojím už neotehotnem

simonkasim
30. sep 2021

@aduszia je to zrejme normálna menštruácia čiže ak je to do 10 dní je to okej🙂 po MS ísť za Dr. A už nerob hlúposti s antikou, je to nebezpečné pre tvoj cyklus.. Ale ze riadne.. Nie je to paralen ani nič 🙂

aduszia
autor
30. sep 2021

@simonkasim ďakujem pekne radšej si už žiadnu nedám.

janai1
30. sep 2021

@aduszia ahaa, však to su tabletky
A neboj sa, toto nie je dôvod prečo by si mala ostať neplodna 🙂 rozhadzala si si cyklus, chvíľku bude trvať kým sa ti upraví, ale potom to už bude okej... HAK nemôžeš vysádzať len tak, podľa nálady, nabudúce treba až na konci blistra

aduszia
autor
30. sep 2021

@janai1 ďakujem. A prepáčte že som na vás vybehla.