Vyrážka na pyskoch

4. apr 2021

Ahojte... spravila sa mi vyrážka na veľkých pyskoch, asi 0,5cm, je to bolestivé pri dotyku, skúšala som to vytláčať a šlo len trochu, čo to môže byť? Prípadne čo na to dať? Som pár dní po menštruácii, myslím si ,že to môže byť skrz vložky ale neviem , nevyznám sa...
Ďakujem za rady

gabika0825
4. apr 2021

Môže to byt kľudne z vložky... asi to bude klasicky jebák pardon za výraz 😄 ja to tak volám. 🙂 mne sa to tiež raz spravilo z nových vložiek skúšala som akúsi novinku a presne toto iste ale ešte cez ms sa mi spravila tak som po ms hneď bežala na gyndu a Gyn sa má hneď spýtala či som náhodou neskusala nejaké nové vložky alebo či nemám novú /silnú aviváž. A bolo to z toho. Vyrážka sama odíde ale trvá to dlho 😀 mne odišla asi po mesiaci skoro

autor
4. apr 2021

Pár krát som toto už momentálne som 3 mesiac na nových vložkách - prešla som s always tych ružových tuším ultra sa volali na tie nové always platinum tak mi tak napadlo či ten povrch mi nemohol nejak uškodiť, alebo pena na holenie alebo neviem, len by zaujimalo ,že ako ja tej vyrážky zbaviť😂

martinkatinka
5. apr 2021

Moze to byt aj Baroliniho zlaza....

autor
5. apr 2021

@martinkatinka kde sa zvykne takto "zjaviť"? Cca v akej oblasti a podobe?

lucka1197
5. apr 2021

Tiež som tam mala výrazku a fakt dlho trvalo kým zmizla a mala som to presne z tých always platinum, takže tie už nikdy viac 😂

martinkatinka
5. apr 2021

Vygoogli si, je tam popis, byva to bolestive a treba to liecit u gynekologa.

ravenman
5. apr 2021

každý deň vytláčať vodičku, postupne to zmizne

autor
5. apr 2021

Na noc som dala na to "krém po holení a na uklidnenie pokožky" na vatový tampónik, a pekne to splaslo
@lucka1197 myslím, že to bolo s toho ako hovoríš 😬

palisko
5. apr 2021

Nechať "dozrieť" a potom zvyšok vytlačiť. Nerýpať zbytočne do toho keď nejde.

48domka
5. apr 2021

Mne sa vadsinou z vloziek zrobi 🙂 ak uz nemamtir co pouzivam zoberiem inu a hned sa mi na dotyk urobi vyrazka booli niekedy zmizne sama niekedy musim vytlacit ako klasicky jebak ako pisu ostatne :D zienky

juliahagarova
13. apr 2021

mne sa tiež taká spravila neviem koľko ju už mám ale prišla som na nu dnes a čo som čítala na internete môže to byt aj ten genitálny herpes :((( a dosť sa bojím že čo to je a že ak to nechám len tak v domácej liečbe čo sa stane či mám ist ku doktorovi radšej .. takúto vyrážku na vonkajších pyskoch alebo okoli genitálii nemám prvý krát a predtým mi to zachvíľku zmizlo ...nestriedam sex. partnerov čiže neviem kde sa to mohlo vo mne vynoriť ak to teda je ten herpes a momentálne čo mám terqz partnera tak on nestriedal partnerky tiež a keďže som to mala ešte dávnejšie pred ním tak neviem fakt čo to je a odkiaľ ... ak by ste mi nejako vedeli poradiť tak ďakujem za všetko