Vyrážka/hrčka v intímnych častiach

26. dec 2023

Ahojte. Mám taký problém v oblasti intímnych partii. Na ľavej strane sa mi spravila hrčka, taká ako keby gulička, sama to neviem presne popísať a lokalizovať. Nikdy predtým som to nemala, vytlačiť sa to nedá. Mám to už týždeň(a mám pocit že to je oveľa menšie a ako keby to už nebolo tak hlboko, ale skôr to ide na povrch) Bolestivé to nie je. Všimla som si to po odcvičení nôh, môže to mať súvis?
Zájsť na kožné? Alebo na gyndu?
Ďakujem za každú odpoved

mirka807
26. dec 2023

Nemoze to byt podkozny tuk.?

autor
26. dec 2023

@mirka807 neviem vôbec 🤔 ale len tak, zo dňa na deň, by sa to spravilo?

mirka807
26. dec 2023

Mozno si si len nevsimla

bbebe
26. dec 2023

mavam to parkrat do roka. bud to zmizne alebo sa to da casom vytlacit. vyjde z toho take biele, vyzera to ako rozdrolena mokra servitka.

micusa2222
27. dec 2023

Bartholiniho žľazy....skús vygúgliť, či by to nemohlo byť....

gabika0825
27. dec 2023

Myslím si že to môže byt zarastený chlpok, ja som mala tiež toto presne co popisuješ, bežala som s tým ku gynde a ona to stlačila, vyšiel dlhy chlp a hnis a bolo po. Povedala mi potom nech si idem kúpiť dezinfekciu a iba dezinfikovať. Po 3 dňoch tam nič nebolo. Tiež na povrchu nebolo nič vidno iba som cítila podkoznu hrcku ktorá bolela.

gabika0825
27. dec 2023

@gabika0825 ešte dodám že bolela iba pri tom vytláčaní, nie na dotyk, čiže je to podľa mna ten chlpok

autor
27. dec 2023

@gabika0825 aj mne sa zdá že chlpok. Lenže keď som to stláčala, tak nič nešlo… ale menšie to je 🤔 normálne nebolí, ani necitim ze tam niečo je
@micusa2222 idem pozriet, dikes