Výrastok na vchode do pošvy v 20. týždni

emilia8654
16. apr 2020

Dobrý deň všetkým. Som v 20tt, ale už dlhšiu dobu pozorujem niečo ako zdureninku - mäkkú nebolestivú, skôr tmavšiu (akoby viac prekrvenú) na vchode do pošvy. Akoby sa mi zväčšil jeden z výrastkov, ktoré tam mám (pozostatok z panenskej blany). Pri pohľade do zrkadielka to vyzerá ako gulička prekrývajúca vchod do pošvy. Lekárke som to ukázala už dávnejšie, ale vtedy na to nič nepovedala. Odvtedy mám taký pocit, že sa to zväčšilo. Nestretli ste sa s takým niečím niektorá? Vopred ďakujem.

lenvam
16. apr 2020

Zväčšené cievky.mne dr na to dal lieky ak by som sa pri pôrode roztrhla aby som nevykrvacqla čo mi bolo aj tak zbytočne ich užívať lebo nakoniec neplánovane sekcia a mala som všetky vedľajšie účinky

natalief
16. apr 2020

Rozšírená cieva pravdepodobne ja som mala také tmavé všade okolo vchodu

emilia8654
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emilia8654
autor
16. apr 2020

@lenvam @natalief a aké cca veľké ste to mali? ja mám pocit, že je to väčšie ako posledný článok malíčka, teda dosť veľké.

natalief
16. apr 2020

@emilia8654 také ako hrášok asi a asi takých 5 bolo okolo fakt že to vyzeralo hrôzostrašné ale neriešila som to a teraz po pôrode to zmizlo ale ak máte pochybnosti radšej sa opýtajte vášho gyn. ešte raz čo stým 🙂

lenvam
16. apr 2020

@emilia8654 netuším to bolo pred rokom už ale asi ako menší hrášok a asi 2 som ich mala

emilia8654
autor
16. apr 2020

Vdaka dievcata za odpovede ;)