Výrastok na konečníku a genitálne bradavice.

jb_
12. dec 2019

Zdravim..mam taky problem..mám vyrastok na konecniku..mozno uz dlhsie ale nevenovala som tomu pozornost..je taky krvavy trosku a bojim sa lebo neviem co to moze byt. Liecim sa na genitalne bradavice a mozno to suvisi s tym ale ako bradavica to vobec nevyzera lebo toto mi trochu aj krváca. Prosim poradte co to moze byt alebo kam s tym ist

matttulka3
12. dec 2019

@jb_ ahoj, nie je to náhodou tzv. Zlata žila??? Boli ta to pri veľkej potrebe?

simsalabim
12. dec 2019

@jb_ podla mna to je hemoroid. Treba ist za obvodnym, da listok na chirurgiu.

jb_
autor
12. dec 2019

@matttulka3 nie nebolí, iba svrbí ale to pripisujem kremu co mam na bradavice ze mozno z neho..ale kazdopadne pojdem k lekarovi

medulienka81
12. dec 2019

Hemoroidy.. pomôžu čipky alebo masť

stankadu
12. dec 2019

Hemeroid, treba s tým ísť k doktorovi

minimee
1. mar 2020

@jb_ Ahoj jb_ neviem ci si to uz vyriesila, ale myslim, ze to moze byt aj bradavica a mozno sa rozkrvaca len pri podrazdeni pokozky - citala som, ze mozu krvacat (bolo to v suvislosti s porodom, cize tam podla mna ide o to podrazdenie, napinanie pokozky). tak ako aj dievcata spominali to moze byt hemoroid - s tym k proktologovi. Chcela by som sa Ta aj ja nieco spytat - tiez mam problem s bradavicami na genitaliach. Ako prve som isla ku gynekologovi na ster z krcka maternice, ten vsak vysiel negativny na HPV, takze nerozumiem, z coho mozu byt, ak su vraj sposobovane tymto virusom. Najblizsie planujem ist ku koznej, len sa mi este nepodarilo objednat, takze zatial presne nepoznam svoj stav. Moja otazka vsak je - ak sa to aj prelieci, bude sa to stale vracat a naviac to budem musiet oznamit svojim predchadzajucim partnerom, ktorych som mohla nakazit, hoci som este netusila, ze take nieco mam a tiez kazdemu svojmu buducemu partnerovi, co povazujem za velmi narocny rozhovor. Som pozitivna aj na genitalny herpes, takze o to viac. Trapi ma to teda najma po psychickej stranke a uz nejaky cas kvoli tomu ani nespavam. Ako si sa s tym vyrovnala ty? Mas pre mna pripadne radu, ako sa take nieco oznamuje?

jb_
autor
1. mar 2020

@minimee ahoj 🙂 no ten moj vyrastok bol tiez bradavica len sa mi to tam roznieslo... Je to o nervy.. Ja s tym chodim ku koznej ona mi predpisuje kremiky alebo zvykne vypalovat dusikom. Strasne narocne je zbavit sa toho ja to mam uz asi rok a pol a odvtedy som partnera ani nemala lebo sa hambim ako pes. Gynekolog mi odporucil zaockovat sa proti tomu co som sa aj zaockovala. Zevraj to trocha ten virus potlaci aj ked ho uz clovek ma...neboj nie si sama koho to trapi ja som na tom rovnako... Ale ked si aj najdes partnera jasne ze mu to treba oznamit a ked je tolerantny a lubi ta tak to pochopi a bude ta podporovat z tej psychickej stranky. Ja som mala sice len 2 mesiace ale vedel o tom a bral to v pohode aj ked vztah nevysiel z inych dovodov. Hlavne hlavu hore. Treba mysliet pozitivne a snazit sa cim skor sa toho zbavit. Nesmie sa to zanedbavat. Bud stale chodit na vypalovanie alebo su aj lejzre. Sice sa mozno zas vytvoria nove ale treba v tom pokracovat. Ved nemozme to mat do konca zivota.