Vyberanie znamienka

erikabb
23. aug 2017

Ahojte ženy, včera som bola u kožnej lekárky a doporučila mi, že by bolo vhodné vybrať jedno znamienko na veľkom pysku ohanbia naľavo, pretože je na blbom mieste a mohlo by sa zvrtnúť na malígne. Vraj to až tak nesúri a mám si to premyslieť. Ale, sama viem že by bolo najvhodnejšie ho vybrať. Problém je že mám strach, že to budem cítiť, alebo že sa pohnem a aj z následného vyberania stehov. Áno, viem že som strachopud 😅 ale nepotrebujem počuť Vaše citáty alá ,,pôrod je horší" (ja si to uvedomujem) 🙂 Bolo niektorá z Vás na tomto zákroku? Budem vďačná keď sa podelíte o svoje osobné skúsenosti 😘

slavkadud
23. aug 2017

je to zakrok ako kazdy iny, netreba mat z toho obavy, ano je to na takom mieste, ze osobne by som ani neuvazovala o inom, nevies kedy sa to moze zvrtnut a radsej skor ako neskoro. Nemusis sa bat, ze to budes citit jedine, ked ti to budu umrtvovat a potom uz pohodka 🙂 Kamaratka bola na podobnom zakroku 😉

kristinajo
23. aug 2017

Mam presne tento isty problem ( to iste miesto)... Uz som aj rozhodnuta, ze to musim co najskor riesit, len neviem kde konkretne mam s tym ist... Nejake sukromne centrum? Nemate skusenosti (v BA)? Nevadi mi, ze si za to zaplatim...

juliciz
23. aug 2017

Skus Ústav lekárskej kozmetiky v Bratislave, ja keď niečo potrebujem, chodím tam.

axy
23. aug 2017

Mne na tom mieste vyberali. Musíš prísť oholená, ak nebudeš, oholia ťa oni... prebehlo to tak, že do znamienka pichli injekciu, ktorá ho vlastne umŕtvila a ono sa akoby nafúklo, čo im umožnilo ho vyrezať. Potom už len stehy a bolo po. Celé to trvalo asi 20 minút, necítiť nič, mna to skôr šteklilo. Na zákroku som bola doobeda, hneď po som išla domov a poobede som bola na prechádzke. Čiže vôbec má tie stehy nejak neobmädzovali.

1mina
24. aug 2017

Ja som si davala ih vyse povyberat a jedno napriklad aj vo vlasoch ktore som si omylom rozskrabla alebo v oblasti podprsenky atd. 🙂 naozaj nic strasne to neni pichnu injekciu 15-20 minut nic take necitis a za 10 dni na stehy 🙂

kristinajo
24. aug 2017

@axy prosim Ta, ak sa mozem spytat, ako sa Ti to hojilo? Lebo vsade pisu, ze rana nema prist do styku s vodou , zalepit sa to tam asi tiez neda... toto si neviem predstavit... 🙄 Dakujem

axy
24. aug 2017

@kristinajo ja som na tom mala priložený kúsok obväzu a prelepené. Hojilo sa to dobre, vôbec žiadne ťažkosti som nemala, nijak ma to neobmädzovalo ani v chôdzi či na wc. Fakt sa nemáš čoho báť 😉