Vyberanie nosnej mandle v Šaci

katlenad
17. júl 2017

Ahojte. Synovi maju vyberat nosnu mandlu. Nenasla som nejaku aktualnu diskusiu, tak sa chcem spytat na vase skusenosti. Objednali nas do DFN na Terase. Mate skusenosti ako to tam prebieha, so starostlivostou? Alebo radsej ist do Sace? Dakujem pekne

jeennyv
17. júl 2017

@katlenad na sacu su skoro vzdy dobre recenzie, mala som tam rodinu a kamosky na par oddeleniach ale trocha ma odradzaju isti spoluobcania...stava sa, ze si clovek odnesie domov vsi atd...

katlenad
autor
17. júl 2017

@jeennyv no krcne vo fakultnej vyzera takmer vzdy ako stretnutie spoluobcanov...hluk, spina, smrad...

jeennyv
17. júl 2017

@katlenad na krcnom na terase som bola na vysetrenie uz predtym na detskom ci dospelom ako no cest som tam zatial takto nemala...ono zalezi na obdobi alebo neviem na com...ako su to nemocnice, ja mam pocit, ze hocikde bude problem, pokial si nezaplatis sukromku..

silviak
17. júl 2017

@katlenad A idete hore na 9-te alebo dole na detske ORL? Dole je novsie oddelenie. Je otvorene iba par rokov a je to tam cele prerobene. WC a sprcha na kazdej izbe. Super doktori. Hore na 9-tom je to stare. Doktorov nepoznam.

katlenad
autor
17. júl 2017

Ideme dole na detske. Tam mame byt rano a odvedu nas na oddelenie. Skusenosti s doktormi tam mate? To ma tesi, ze je to prerobene. Ide mi hlavne o to, aby tam boli dobri, spolahlivi doktori a pristup

katlenad
autor
17. júl 2017

@silviak zabudla som ta oznacit 🙂

silviak
18. júl 2017

@katlenad Tak my sme boli u primara Komana. Ale super je aj doktorka Homolyova. Velmi mila a ochotna.

katlenad
autor
18. júl 2017

@silviak a k primarovi sa ako da dostat? My sme totiz boli klasicky na krcnom, na vysetreni a len povedali kedy mame prist. Predpokladam, ze opratovat bude ten, co ma prave sluzbu. Nepoznam vobec tam doktorov, tak hadam vsetci su ok

silviak
18. júl 2017

@katlenad My sme sa k nemu neobjednavali. Tiez nas operoval on, lebo mal operacny den🙂 Ano pokial viem vsetci su tam dobri. Neboj nic. A keby nieco vazne aj tak volaju primara

katlenad
autor
18. júl 2017

Ok, ukludnila si ma trochu 🙂 dakujem pekne