Vriedok na pysku

xxxsnxow
17. feb 2022

Ahojte, už dlhšie mám z vnútra na malom pysku biely vriedok. Je to pohyblivá, nebolestivá, nemokvajúca Hrčka. Neviem ako dlho tam je, ale dlhšie, keby som ju nenahmatala, ani o tom neviem. Samozrejme ku gynekológovi pôjdem. Ale nestretli ste sa niektorá s niečím takým? Neviete čo to môže byť? Pohlavnú chorobu určite nemám a stery na rakovinu mám robené a negatívne, žiadne ďalšie problémy nemám.

miadi
17. feb 2022

To je bedar ale tam dole ked je tak to mà nejaky iny nazov 😅osobne som to nemala ale viem o niekom co v soku stym letel na gyndu a Ta Ju sprdla ze to si mohla aj sama vyflacit .. problem je ze sa to zvykne znovu a znovu naplnit ale po nejakom case to tusim zmizlo alebo ostal len krater .

xxxsnxow
autor
17. feb 2022

@miadi uf ďakujem to ma upokojilo. Lebo fakt vravím, našla som to úplnou náhodou 😄

miadi
17. feb 2022

@xxxsnxow hihi viem tiez sa zlakla ze nejaky nador clovek mysli hnet na najhorsie.. ale zda sa ze to bude len ten pupak podla opisu 😁neboj bude to ok aj ked na takom mieste blbom ..

nerya
17. feb 2022

@miadi a tak bohvie, ja keď mávam tak sú veľké a dosť boľavé väčšinou a bez bielej hlavičky 🤷 ale zase pomôže gafrova masť, dezinfekcia, ihla prinajhoršom a za pár dní je po Tom.

madeline1
17. feb 2022

@xxxsnxow na prehliadku na gyndu chod a ukaz to, moze to byt aj bradavica...

macikovaiveta
18. feb 2022

@xxxsnxow To bude v pohode,vyhnisa,alebo sa vstrebe 🍀