Veľmi slabá menštruácia po potrate

6. aug 2024

Ahojte, po cisteni po missed abort, som dostala po 5 tyzdnoch menstruaciu, vzdy som mala menstruaciu normalnej intenzity az silnejsiu prve dni, preto ma prekvapilo toto slabe krvacanie, myslite, ze sa vystelka casom zregeneruje, alebo to uz takto ostane? Stretli ste sa s tym po kyretazi? Dakujem

marhulka13
6. aug 2024

Ano, ja teraz po treťom kyrete, ale každý mesiac je silnejšia, no nie už tak ako predtým

autor
6. aug 2024

@marhulka13 dakujem za odpoved, ja mam obavy ci mi prilis nezoskrabali sliznicu, dufam, ze sa to upravi, lebo toto je fakt divna menstruacia, nehovoriac o tom, ze ovulacne bolesti som mala take, ze som isla vyskocit z koze a este aj cysta sa mi velka pri vajecniku urobila, sice uz neplanujem oehotniet, ale hadam nieco nedomrvili

marhulka13
6. aug 2024

Mňa tiež prvá menstruacia zarazila, ale mne to vyhovovalo viac ako po druhom kyrete, kedy zo mňa lialo jak z vodovodu. Este aj druhá bola slabšia, no potom sa to už rozbehlo skoro normálne

autor
6. aug 2024

@marhulka13 dakujem, si ma ukludnila, to mas pravdu, ze radsej menstruaciu v rozumnej miere, ako prelievanie krvi, len kazde vybocenie z normalu cloveka trochu nastrasi