Veľmi bolestivá ovulácia + horúčka

melani19
1. sep 2024

Ahojte
Vzdy som mala silnu ovulaciu, velmi bolestivu.
Obcas mavam aj cystu. Vtedy viem, ze musim zacag brat Indol3c a pomaha. No tento mesiac to bolo nieco strase… nic nepomahalo. Bolest velmi az neznesitelne silna.
Mam aj zrasty po operacii, tak tam bolelo najviac.
Mala som na vecer 38 horucku. Na druhy den uz nic
Je to normalne? Mali ste niektora?
Popripade , co pomaha ?!:/ antiku brat nemozem, indol3c zacnem zase brat. Ale mne ani proti bolesti nepomaha .
Doktorka nezdvihala, ale veru horucku teda teplotu som este z bolesti nemala, tak som sa zlakla , ci je to vobec normalne

Dakujem

fiirsttiime
1. sep 2024

@melani19 ahoj ja tak mávam obcas a tiez nic nepomáha, ja som bola s tým.asi 3x na pohotovosti pichli mi vždy injekciu a trochu pomohlo

evka52
1. sep 2024

@melani19 presne som toto mala tento mesiac konkretne vcera v noci, bolesti prisaham ako pocas kontrakcii pri porode a silne pichanie vaječnikov..

dominikamacakova
1. sep 2024

Ja si dám normálne jeden brufen a mám pokoj.

melani19
autor
1. sep 2024

@fiirsttiime a aj teplota? Lebo to som sa zlakla uplne.
No bolo to des
Aj doteraz ale teraz …
@evka52 presne .. nevedela som sa ani nadychnut
@dominikamacakova zavidim. Mne nepomaha

dobryden
1. sep 2024

@melani19 Ja som raz mala ovuláciu ,bolest ale taku normalnu a z toho teploty 39-40 az som skoncila na atb lebo paralen znížil horúčku max na 38.Nikto nic nezistil ani gyn ani obvodný,moj nazor ze mi praskla mala cysta pri ovulacii a tekutina vytvorila zapal. A ATB tiez zihnat nezabral az nejake na brušnú dutinu.

melani19
autor
1. sep 2024

@dobryden to iste ma napadlo :/ ze to bola cysta. Lebo aj t abolest ( ja mam zrasty) vsetko citim intezivne. Ci menzes ci len nieco zle zjrm. Vsetko tam kde ma operovali a kd esu zrasty a je och vela :/
A asi aj ja mam stale zapal. Akurat ze teploty nie. Ale bolest szale mam dokonca uz aj z dola . 3 dni aom mala silny vytok kvoli ovu. No evadi zajtra skusim zas ezavolat. Ale neprekvapi ma ak maju dovolenku :/ tak prinajhorsom pojdem na pohotovost aby aspon pozreli

gdulskadarina
10. sep 2024

kazdy to mame inak, ja napriklad niekedy mavam popri ovulke zvysenu teplotu niekedy nie. niekedy sa mi dokonca az horucka vyhodi na perach z vnutornej teploty. kolegyna mi dala v praci cetalgen ked mi bolo tak biedne a bola som prekvapena ze som za pol hodinu mala relativne pokoj.

melani19
autor
10. sep 2024

@gdulskadarina nakoniec zapal mocoveho mechura