Vellena nápoj

21. aug 2022

Vsade mi toto vyskakuje. Je ro napoj co sa rozmiesa vo vode. Mala ste ho niektora? Chcela by som pocut cas nazor a recenziu nan. Ako to funguje? Co obsahuje? S cim vam napoj pomohol? Co sa vam popri nom zhorsilo? Velmi by mi to pomohlo. Diki

lucia851
21. aug 2022

Ja som ho chcela ale nemôžem ho keďže je tam tryptofan

denisa1985
25. aug 2022
Používateľ denisa1985 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od denisa1985.

Mne pomohol na plet a bolestivu menstruaciu. Nebolo to hned,ale po mesiaci uzivania bola plet cistejsia od akne a bolesti pocas menstruacie boli fakt ze len mierne. Celkovo sa citim ovela lepsie, nie som taka unavena a podrazdena. Citala som si recenzie u nich na stranke a baby to velmi vychvaluju, vela z nich hovori,ze im brutalne pomohla.

autor
28. aug 2022

@denisa1985 aj ja som citala recenzie na stranke. Ale predsa, kazdy kto tam da negativnu recenziu, si ju mozu naschval od tial vymazat kvoli predaju. Preto sa pytam na skusenosti tu.

denisa1985
28. aug 2022
Používateľ denisa1985 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od denisa1985.

Ja vam nerozumiem, ked hladate negativne recenzie,asi si nechcete produkt kupit. Plus na stranke maju aj 3hviezdickove, nie vsetky su 5. Plus som toho nazoru,ze je uplne jedno,co ludia pisu, ak vam to ma zafungovat,tak to bude fungovat, ak o tom pochybujete hned na zaciatku, tak to budu pre vas zbytocne vyhodene peniaze.

autor
28. aug 2022

@denisa1985 teraz ste vyznela ako niekto kto to ide predavat...
A myslim ze moje otazky boli hore polozene jasne...
Cize ak vam tu ide o nejaky rozbroj, neodpovedajte radsej vobec. Prajem pekny vecer.

anjelik1991
1. máj 2024

Dobrý deň, vyskúšala ste nakoniec? Aj mňa zaujímajú skúsenosti. ďakujem

viskupova_mirka
5. júl 2024

@anjelik1991 nie som síce autor príspevku, ale Vellenu pijem druhý mesiac, nie som spokojná. Prvý menzes sa mi rozbiehal 2 tyzdne...teda 2 tyzdne som mala PMS, a potom nasledovala extrémne silná menštruácia. Začiatkom týždňa som mala dostať ďalšiu menštruáciu a ešte stále mi neprišla. Vyrážky mi nezmizli, ale možno by stačilo nejesť čokoládu. Jediné pozitívum vidím, že dodáva energiu, ale tiež to má aj svoje mínus, že ak si to dám neskôr poobede, nedokážem potom v noci zaspať. Takže moc by som tým pozitivnym recenziam neverila.