Večer cítim teplotu a cez deň fungujem normálne

skvrnka14
23. sep 2017

Ahojte. Mám 21rokov a už v stredu ráno som cítila hlieny v krku, potom neskôr aj teraz diskomfort pri prehltaní. Okrem toho mám od stredy teplotu okolo 37,6, no cítim sa rozhorúčene. Včera som pozrela do krku a ľavú mandlu mam o dosť väčšiu než pravú (no neviem či to tak nemám stále) a je rozbrázdená a v tom akoby dačo bolo a tiež na ľavej 2 slabunké biele bodky. Asi mám aj zväčšene uzliny pod krkom. Chodím ale normalne do školy. Mala by som ísť s tým ku lekarovi aj keď viem fungovať cez deň normalne až na večer cítim tú teplotu' čo by to mihlo byť? Ďakujem pekne 🙂

lilyianka
23. sep 2017

@skvrnka14 asi mas anginu,ak chces skoc k lekarovi ten ti prrdpise antibiotika...a uz bude na tebe ci budes dalej chodit normal do skoly alebo ostanes doma

skvrnka14
autor
23. sep 2017

@lilyianka ale je to mozne ze angina ale neboli ma nejak velmi moc v krku? mala som nieco podobne ale viac zahnisane mandle a brala som atb

lilyianka
23. sep 2017

@skvrnka14 skus sa vyliecit doma,je vikend.. a ked sa stav zhorsi tak chod lekarovi...moze to byt len prechladnutie,ktovie...pi caj a odpocivaj a pot sa