V ktorej nemocnici zomrela pani Gabriela po laparoskopickej operácii maternice?

stellarstar
4. máj 2024

To zas? Ved dnes tu ta téma bola

simona20201309
4. máj 2024

Som prekvapená prečo je to tajomstvo? Keby ma čakal tento zákrok jednoznačne by som chcela vedieť kam neist

autor
4. máj 2024

@stellarstar vieš mi poslať prosím ťa link na tému?

10zabka
4. máj 2024

@stellarstar nie každý listuje desiatky tém, aby zistil, či sa náhodu niekto nepýtal to isté pred 10-timi hodinami. Ak to vieš, prečo nenapíšeš, kde to bolo, ale napíšeš namiesto toho: to zas?

autor
4. máj 2024

@10zabka ani v tej téme som nenašla odpoveď v ktorej nemocnici sa to stalo. Viete niekto?

10zabka
4. máj 2024

jedna členka tam napísala: Ustav sv alzbety. Či je to pravda, netuším.

autor
4. máj 2024

@10zabka ona napísala že tam najlepšie robia laparo.

10zabka
4. máj 2024

asi som to pochopila inak. Že to robili ako na bežiacom páse. Ale nehádam sa.

stellarstar
4. máj 2024

@10zabka ja neviem kde to bolo 🙄 len dnes už druhá téma pred pár h, stačí scrolovať

10zabka
4. máj 2024

@stellarstar asi nik netuší. Nebolo to zverejnené. Stačilo len napísať, že bolo o tom viac tém, ale odpoveď sa nenašla.

stellarstar
4. máj 2024

@10zabka ja som ani link na tu tému nečítala 🤷‍♀️ denne umrie niekto v nemocnici na OP. To nie je nič nové všade sa to môže stať

10zabka
4. máj 2024

@stellarstar však si nemusela reagovať vôbec 😉

stellarstar
4. máj 2024

@10zabka ani ty si ma nemusela označiť a ma osloviť 😉

10zabka
4. máj 2024

@stellarstar nemusela, ale ty si na príspevok reagovala ako prvá a úplne zbytočne. Aj tak si nepomohla, len si si do autorky rypla, že téma tu už bola. To je prosím dobré? A na čo?

stellarstar
4. máj 2024

@10zabka ja som rypla?? Nie nerypla som, a na čo je dobré aby si ma naďalej označovala a rýpala do mňa??

10zabka
4. máj 2024

@stellarstar no, tak hádam stačilo. Neviem, čo sa u teba zmenilo, tvoje príspevky som rada lajkovala, aj súhlasila s tvojimi názormi. V poslednej dobe som si všimla, že ťa baby v príspevkoch upozorňovali na to, že s tebou nesúhlasia a ty si odpovedala nie príliš príjemným spôsobom (sorry, printy nemám a tým pádom dôkaz tiež nie). Mrzí ma, že reaguješ podráždene, ale faktom je, že za to ja nemôžem 🙂

deti95060810
4. máj 2024

autorka, vôbec nikde nepíšu...
prečítala som niekoĺko novín .
tiež ma to zaujíma.

autor
4. máj 2024

@stellarstar odkiaľ vieš že denne niekto mladý bez zdravotných ťažkosti zomrie na OP? To by znamenalo, že denne dochádza k zlyhaniam doktorov a to snáď nie??? Či? Rozlišuj prosím aspoň čo je to zlyhanie na strane pacienta VS zlyhanie na strane lekára.

stellarstar
4. máj 2024

@10zabka nie som nikomu vysvetlenia dlžná

stellarstar
4. máj 2024

Odkiaľ viem? Pracujem v zdravotníctve tak snáď viem

autor
4. máj 2024

@deti95060810 ten pán keď zadám meno do google je asi z BA .. možno sa mýlim.

autor
4. máj 2024

@stellarstar aj ja ;) a preto rozlišujem hore uvedené podstatné rozdiely. Či ty nevidíš rozdiel medzi zdravým a chorým pacientom a mladým a starým na operačnom stole ako zdravotníčka?

stellarstar
4. máj 2024

Nie som pri OP stole 😅 ale i tak denne zomierajú ľudia a to nezmeníme

10zabka
4. máj 2024

@stellarstar určte nie, len som napísala, ako to cítim a čo si myslím. Tiež som ti nebola dlžná vysvetlenie, ale ja, na rozdiel od teba, som ti ho napísať chcela. Pretože ma to mrzí.

stellarstar
4. máj 2024

@10zabka tak ma láskavo nechaj na pokoji dobre?

10zabka
4. máj 2024

@stellarstar tak to si píš, že už ťa nechám 🙂

stellarstar
4. máj 2024

@10zabka budem rada a veľmi

10zabka
4. máj 2024

@stellarstar jj, už si medzi tými, ktorých príspevky sa mi zobrazovať nebudú. Prajem ti pekný zvyšok večera 🌜

stellarstar
4. máj 2024

@10zabka s tebou to musí byť ťažké hm? Zbohom