Užívanie kyseliny listovej po kyrete

florianabotosova
5. júl 2020

Ahojte môžem po kyrete brat kyselinu listovú? Som 4 deň po zákroku? A ako to je zo sexom? Teda kedy sa môže začať sexuálny život?

clori
5. júl 2020

@florianabotosova listovku mozes brat bez obmedzenia stale. a aky zakrok si mala?

veronikaszabova
5. júl 2020

@clori pise, ze je po kyretazi

janna88borin
5. júl 2020

Samozrejme, kys. listovu mozes a po kyrete sa odporuca nemat sex 6 tyzdnov ako klasicke sestonedelie

clori
6. júl 2020

@florianabotosova ospravedlnujem sa 😔
@veronikaszabova dakujem za upozornenie, nejak som to prehliadla. ako sa mi to podarilo, fakt neviem 😔

florianabotosova
autor
6. júl 2020

@janna88borin aha ďakujem. Viem ze menštruácia sa mi spustí o 4-6 týždňov ale toto som sa zabudla opýtať ze kedy môžem mať sex.

florianabotosova
autor
6. júl 2020

@clori nevadí nič sa nedeje 😉

zuzpar
16. júl 2020

Mam kamaratku co musela toto iste bohuzial absolvovat. Je mi to luto :( Nie je to nic prijemne. Presne ako uz vyssie zaznelo, malo by to byt ako normalne by bolo sestonedelie. Co sa tyka kyseliny listovej a vitaminov, tak tie mozes uzivat stale, to ti neuskodi. Ja som tej kamoske bola kupit Femibion, ktory som ja uzivala a zacala ho brat aj ona 🙂

florianabotosova
autor
17. júl 2020

@zuzpar no ja som ju aj začala brať tu kyselinu listovú aj som prestala. Kúpila som si vitamíny za 38€ cez internet a ani tie neberiem. Rozhodla som sa ze nechcem deti nie som nato pripravená a plus nám to s priateľom vo vzťahu dosť škrípe a strašne to je také kolísave