Už viac ako mesiac cítim pálenie, rezanie a štípanie pri močení

lienka_9
30. okt 2020

Ahojte mam už vyše mesiaca pálenie, rezanie, stipanie pri močení. Bola som aj na kultivácii ale tam mi vyšla len nejaka bežná črevná baktéria. Vybrala som uz 3je ATB a stale to citim aj v beznom živote keď som v klude. Bola som na urologii kde mi spravili sono ktoré bolo v poriadku, budúci týždeň mi maju zaviesť kameru do mechura aby sa pozreli podrobnejsie ci tam nieco nie je. Dnes som bola na gynekologi kde mi konecne spravili aspon stery z krčka a predpísali mi FLUOMIZIN. Uroval, urinal a ani uro caje uz nezaberajú....naozaj netusim co to je a velmi ma to trapi pretože sa snažíme o bábätko a tento problém nam to len oddialuje. Mal niekto takyto podobný problem??

nika82
30. okt 2020

smer urolog

lienka_9
autor
30. okt 2020

@nika82 uz som bola

nikpa
30. okt 2020

@lienka_9 muž nemá žiadny problém? Nezhorsuje sa to po styku?

lienka_9
autor
30. okt 2020

@nikpa on sa práveže nesťažoval, ani nemal nijake stipanie a palenie

monkabohdalova
30. okt 2020

@lienka_9 ja mám taký istý problém už dva mesiace vkuse:( o dva týždne mám podstúpiť špeciálne vyšetrenie u urogynekologa, tak som zvedavá či sa niečo zistí, lebo z bežných vyšetrení sa na nič neprišlo:(

nikpa
30. okt 2020

@lienka_9 no len v niekoľkých prípadoch chlap nemá žiadne problémy ani príznaky ale pri tom problém je v ňom, on je prenášac. Ja som presne toto zažila, niekoľko mesiacov som mala problémy, absolvovala som všetky možné vyšetrenia a nič mi dlhodobo nezabralo. A nakoniec muž išiel na vyšetrenie a problém bol v ňom, preliečil sa a odvtedy mám pokoj.

macikaaa
17. mar 2021

Ja mám pálenie močového mechúra už roky striedavo 2mesiace nič a potom 1mesiac pálenie a dokola, pobehala som všetky možné vyšetrenia, aj antibiotiká pre istotu, žiadny zápal, s partnerom aj bez to isté, bylinky, tinktúry....Tak už som to vzdala čo už keď to nejde

lienka_9
autor
17. mar 2021

@macikaaa mne to nakoniec prešlo a dostala som sa z toho

macikaaa
18. mar 2021

@lienka_9 super a čo vám pomohlo. Ďakujem

lienka_9
autor
21. mar 2021

@macikaaa brala som toho viacej, ale nakoniec mi zabralo nieco z kombinácie ATB ciprofloxacin, Urovaxom, kvapky citrovital a ženské probiotika (prikladám foto) poslwdne dve menované si myslim ze mi pomohli najviac... keďže lekarky postup som uz nebrala do úvahy tak som si sama zacala googlit a nasla som vychvalene tie kvapky...su na imunitu l, brala som ich asi dva týždne a problem bol prec+ tie probiotiká...treba vyskúšať 🙂🙂

macikaaa
21. mar 2021

@lienka_9 ďakujeeemm moooc vyskúšam