Už šiestykrát mám zápal močových ciest

7. mar 2023

Dobrý deň prajem som už v beznádeji.
Už mám asi 6x zapálene močové cesty za posledný rok. Stále samé antibiotiká. Pri poslednom zápale som bola u gynekológa a vyšiel mi pozitívny test na ureaplazmy. Dobrala som mesiac doxyhexal a prešiel odvtedy mesiac a cez víkend som sa jeden deň slabo obliekla a dva dni na to už chodím močiť tak každú polhodinu. Dávam si stále veľa čajov a užívam urinal akut ale už to je dva dni a necítim sa lepšie. Mám strach lebo o presný týždeň mám skúšky v škole a nesmiem to vymeskat. Antibiotiká mi spôsobujú silne hnačky a nevolnosti a už neni normálne stále dookola brat antibiotiká. Neexistuje nič čo reálne zaberá a neničí trávenie?
Vopred ďakujem za info

76california
7. mar 2023

ja napíšem, čo zabralo mne:
Citricidal
https://www.pureformulas.com/citricidal-liquid-...
ATB zaberali na 2 dni, potom znovu...atd dookola...až toto zabralo, aj po cievkovaní rozbor bol negatívny, konečne...
Stále, keď sa objaví na ploche téma zápalov močových ciest, dookola to píšem dievčatám, ak by si sa rozhodla to vyskúšať, daj potom vedieť, či to pomohlo konečne aj Tebe, prosím. Dakujem.

maranta_leuconeura
7. mar 2023

Smer urolog/nefrolog, treba urobit poriadne rozbory, citlivost bakterii na antibiotika, nasadit dlhodobu liecbu, ktora bude tomu predchadzat.

sipopa
7. mar 2023

tu ti asi skutocne pomoze len odbornik, ten bude vediet aku liecbu nasadit, ked ti normalne bezne dostupne lieky absolutne nezaberaju. tam bude podla mna vaznejsi problem, s ktorym si sama rady nedas.

macekovam
7. mar 2023

Nemáte vodu zo studne?

kalifka
7. mar 2023

Napíš mi správu ja sa na to liečim už chronicky 😉

pandorra
7. mar 2023

Partner je preliečený?

lenny307
7. mar 2023

Neskusala si tinkturu z kapucinky?

54tinka54
7. mar 2023

Ak si mala ureaplazmy tak by mal byť tými atb preliečený aj partner.
A ak chceš skúsiť niečo prírodné na močové cesty, tak odporúčam tinkturu z kapucinky, je to prírodné atb na tieto problémy.

3nikus30
7. mar 2023

Jačmeň s chlorellou + brusnice. Ak máš záujem kľudne napíš. Okrem toho kapucínka a dala by som aj probiotiká vagi flora probio sa volaju.

autor
8. mar 2023

@54tinka54 priateľ sa liečil tiež naraz somnou

kalifka
8. mar 2023

A jemu vyšlo čo? Aká baktéria?

adaam
8. mar 2023

@macekovam ahoj, my máme studňovú vodu - myslíš si že to mám na to vplyv? dík

adaam
8. mar 2023

@76california
https://www.benulekaren.sk/citrovital-kvapky-gt...

ja som brala toto - asi je to niečo podobné, - ale nepomohlo

marllik
8. mar 2023

neviem ci pomoze na taketo chronicke zapaly, no ja som si bez ATB vyliecila zapal s blokurima + urinal+ urologicke caje.. a to som mala uz bolesti v podbrusku.. davkovanie je tam.. prvy den4x, druhy 2x, tretí, štvrtý piaty 1x pred spanim

76california
8. mar 2023

@adaam nemyslím si, že tá koncentrácia je tá istá, trebalo by to porovnať,
mne v každom prípade zaberá, vďaka Bohu

macekovam
8. mar 2023

@adaam treba rozbor na hygiene... Našli nám ecoly... V malom množstve ale príbuzným to už spôsobovalo opakovane zápaly...

autor
8. mar 2023

@kalifka on sa nedal testovať lebo nemá problém. Ja som mala ureaplazmu a automaticky sa liečil aj on

kalifka
9. mar 2023

U chlapov sa baktérie málo kedy prejavia, preto sa aj oni testujú. Mi sme si týmto prešli 😉

iva4444
9. mar 2023

Napis mi🙂

siimonella
9. mar 2023

@macekovam ahoj myslis ze by to sposobovala voda? nam tiez nasli ecoli vo vode, zapalmi trpim 2 roky, presne ako sme sa nestahovali. uz sme si dali uv ziaric na cistenie

kalifka
9. mar 2023

@siimonella eccoli je u žien nebezpečná baktéria a trvá aj roky kým sa jej zbaviš. Mne si urobila "hniezda" v močovom mechúre a bol to bol na dlhé lakte. Na eccoli je veľmi dobra D-manoza 😉 ja kupujem kapsule na gymbeam.sk, lebo v Dm - mi nepomáhala.

macekovam
9. mar 2023

@siimonella áno.. Lebo vstupná brána sú močové cesty... A tie ecoly vyvolajú infekciu aj v menšom množstve najmä ak si imunitného oslabená.. Mali sme to doma tak viem ze stačí naozaj málo... Teraz už na kúpanie túto vodu nepoužívame lebo by sa to opakovalo...