Už druhý deň hnačkujem a zvraciam

adulikhs
6. júl 2017

Ahojte babenky. Potrebujem poradit uz druhy den hnackujem a zvraciam a moj lekar ma dovolenku. Mam ist na pohotovost?Nic sa vomne neudrzi ani voda ani suchare.

jeniixaa
6. júl 2017

@adulikhs určite choď, výživu potrebuje aj bábätko, takže nie je o čom...pichnú ti nejakú infúzku...

adulikhs
autor
6. júl 2017

Zabudla som napisat ze som v 28tt.

jeniixaa
6. júl 2017

@adulikhs ja viem, lenže keď v sebe neudržíš ani vodu, tak by som si dávala pozor na dehydratáciu bábätka...

bonovka
6. júl 2017

@adulikhs prave sa pasujem s podobnym problemom.zacalo to vcera prehananim,dufala som,ze dnes bude dobre,ale nie,uz mi je aj na zvracanie. :( vodu som zatial udrzala v sebe,skusila som si dat teraz Hylak,uvidim,co to spravi..

nikolieta9
6. júl 2017

Uz aj by som utekala niekam na pohotovost. Naco takto cakat a trpiet a po druhe, moze to byt nieco nakazlive a predsa len nechces ohrozovat svoje okolie. Samoliecba je v takychto pripadoch by som povedala dost aj risk, ci nie?

lkjhyfrtd
6. júl 2017

Presne ako pise predo mnou nikolieta9, ja by som uz tiez utekala na tu pohotovost. Skore uzdravenie🌞

danielitta6
6. júl 2017

a kupte si aj zivocisne uhlie a enterinu.ked som mala virozu,hned zabralo

bonovka
6. júl 2017

@danielitta6 co je enterina?a ziv.uhlie mozme v pohode?neuskodi nejako babu?

miriama11
6. júl 2017

@bonovka v tehotenstve sa moze iba cierne uhlie a smekta.

miriama11
6. júl 2017

@bonovka inak na infekcnom mi vravela lekarka ze hylak a ine probiotika sa maju davat ked odozneje problem, lebo zevraj to moze predlzovat

kopeccc
6. júl 2017

@adulikhs treba hned bezat na pohotovost ,pisem z vlastnej skusenosti !

danielitta6
6. júl 2017

@bonovka enterinu si vygooglite.je to cucoriedkove probio.aj detom zaberie okamzite.hylak ani smectu ani nic ine nedavam.toto s tym uhlim vylieci

bonovka
6. júl 2017

@miriama11 mne Hylak dali v lekarni. :-/ ale asi je fakt,ze kolkych lekarov/lekarnikov sa spytam,tolko roznych odpovedi dostanem..
Dakujem teda za radu.
@danielitta6 dakujem za info.

miriama11
6. júl 2017

@bonovka no aj mne odporucali hylak v lekarni ale ked to 4den neprechadzalo tak som isla do nemocnice a tam mi povedala lekarka ze v ziadnom pripade ziadne probiotika(az po) ale nakoniec sme skonstatovali ze to bolo z tehotenstva, po vyse tyzni to preslo

anezka1987
6. júl 2017

Skuste smectu je to vlastne na predpis ale hned pomoze a neskodi babatko brala som to v 30 tt.

bonovka
6. júl 2017

@miriama11 takze babo potrapilo? 🙂 je fakt,ze som ani jedno tehotenstvo takto zle neznasala,ale momentalne to uz nie je nevolnost.dakujem teda este raz.
@anezka1987 zhodou okolnosti mam smectu doma.chuti sice ako krieda,ale.ak ma pomoct,budis.dakujem za rady. 🙂

anezka1987
6. júl 2017

@bonovka ja viem je otrasna ja som si zapchala nos a tak vypila prve mi bolo hrozne ale potom vsetko preslo a malemu to neuskodilo 😊neni zac a tada nech cim skor ste fit 🙂

tova
6. júl 2017

na pohotovost hned hlavne ked si tehotna ze 2 dni??? naco cakas. Ja som uz s tym 2 krat skoncila v nemocnici. Raz suseda so synom co mal virozu ale uz bolo (akoze po nej) sa hrali u nas na dvore. Odisli o 19hod. ako som dosla dovnutra citila som zaludok. o 22. hod som lezala na zemi pri wc neschopna pit, zodvihnut sa nic, malatna, o 23hod zachranka (prisli do 5 min.) hned doma napichli infuziu a do nemocnice, 3 litre mi museli dat taka som bola dehydrovana za par hodin. A Zofran zabera okamzite na zaludok, je to ale chemia.

kratucka
6. júl 2017

len rýchlo utekaj kým nebudeš už úplne zoslabnutá a dehydrovaná, to nie je sranda aj keď nie si tehotná a a nie ešte takto.. hlavne keď to trvá už dva dni, to si mala ísť hneď ten prvý deň.. choď prosím ťa čo najrýchlejšie 🙂