Už 9 mesiacov sa trápim s ureaplazmou

domik001
29. mar 2021

Ahojte, idem si pre pomoc sem pretože už som úplne zúfalá. S ureaplazmou sa trápim už 9 mesiacov užívala som už 4x sumamed(azitromycin) a naposledy 20tbl doxyhexal... výsledky mám stále pozitívne a ťažkosti sa vracajú... partnera nemám už polroka takze ani sex...

sandra151
29. mar 2021

Autovakcínu ti lekárka nenavrhla? To je liek na mieru

domik001
autor
29. mar 2021

@sandra151 nie o ničom takom som nikdy nepočula

littlebubble
30. mar 2021

Môžem sa opýtať aké máš príznaky?Tiež som brala doxyhexal, ale neviem, že či zabralo.Nebola som ešte u dr.

domik001
autor
30. mar 2021

@littlebubble ja mám opakovane zápaly mechúra, kym mi prišli na urea tak sa mi zápal dostával na obličku. Predtým som ale ešte mávala všelijaké nepríjemne pocity v podbrušku

bigdream
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tmavovlaskakatka
30. mar 2021

@domik001 ja som to mala, tiež mi bohvieako nezabrali ATB, tak ma Dr.poslal k imunologicke, ta mi dala nejaké lieky + kvalitné probiotika a odvtedy mám pokoj.

littlebubble
30. mar 2021

@domik001 Aha.Urea s tým má nejaký súvis? Tiež som mala nejaké problémy ohľadom zápalov, ale to som preliečila.To, že mám ureu som sa dozvedela keď som mala viac výtoku a tak mi lekárka zobrala ster.Ja som to považovala za normálne.Cítila som aj také tlaky v podbrušku aj krčok som občas cítila ako keď má prísť MS lenže ja beriem HAK a cítila som to aj 3 týždne vopred.Tak mi povedala, že ja nemám nič cítiť.

littlebubble
30. mar 2021

@domik001 A nevraveli ti, že či to ovplyvňuje plodnosť? Lebo ja som nenašla žiadnu vedeckú štúdiu ani nič o tom, že by to bolo dokázané.Ani mi nič nespomínali ohľadom nejakých komplikácií.

zuzikaslat
30. mar 2021

všetko, čo sa do tela dostalo, dá sa z tela aj dostať von... len je potrebné nájsť ten správny spôsob... keď už 5x nezabrali lieky, bolo by dobré zmeniť prístup... plesne, vírusy, baktérie, parazity, atď. vedia na seba naviazať bylinné zmesi, ktoré ich potom vymetú z tela...

domik001
autor
30. mar 2021

@littlebubble áno mne vravela že mi to môže spôsobiť až neplodnosť

domik001
autor
30. mar 2021

@zuzikaslat bylinné čaje a oleje som samozrejme skúšala od výmyslu sveta pretože ma nechala medzi ATB 4 mes. Bez liečby

domik001
autor
30. mar 2021

@littlebubble ja neviem moc povedať som dosť mladé ucho :D ale spôsobuje to bolestivý sex, tlaky v podbrušku bolestivejšiu MS...

littlebubble
30. mar 2021

@domik001 No bez HAK som mala MS takú, že som ani do školy nechodila a ani do práce som nevedela ísť.A tlak v podbrušku cítim aj ja.Aj také jemnejšie sťahy niekedy mimo MS.
Najviac čo si všímam je množstvo výtoku.Na základe toho mi lekárka sama od seba zobrala ster.Ani tie bolesti sa jej nezdali kedže nemám normálny cyklus.

Neplodnosť mi nikto nespomínal kedže sa to zistilo až teraz a brala som antibiotiká len raz, ale čítala som si o tom.

zuzikaslat
31. mar 2021

@domik001 nehovorím o bylinných čajoch a olejoch, ale o bylinných zmesiach, kde je použité celé bylinky aj s vlákninou, nie iba jej výťažok. Táto sa správa ako špongia: odovzdá telu výživné látky a cestou von nasiakne nečistoty a mikroorganizmy a vylúči ich z tela.

dadkkkka
7. apr 2021

@tmavovlaskakatka prosim ta ake lieky ti nasadila imunologicka a ake probiotika? Mozes napisat nazov dakujem 🙂

tmavovlaskakatka
8. apr 2021

@dadkkkka to si už vôbec nepamätám, sú to asi 3 roky dozadu