Uvoľňovanie semena pri veľkej potrebe

slivka1234567
8. júl 2021

Dobrý deň, je mi trápne sem písať ale priateľ mi tvrdí že sa mu pri veľkej potrebe uvoľňuje semeno a nikdy som o tom nepočula ani to nikde neviem dohladať ževraj to je tlakom. Počuli ste o niečom takom? Ževraj to je tlakom… Ďakujem

monro
8. júl 2021

Počula som, že sa to môže stať. Keď je problém sa vyprázdniť, tak áno, ale nemalo by to byť pravidelné, skôr len ojedinele.

deti95060810
8. júl 2021

to je otázka na sexuológa...

janetinka27
8. júl 2021

teraz asi odveci, ale pamatam si, ze v nejakom filme mal muz odovzdat semeno a robil s tym nejake natahovacky, az ho sestricka niekde neprijemne asi cez konecnik stlacila, ci niekde na prostatu ci kde a semeno vyslo. tak je asi nejake miesto, kde ten tlak moze takto posobit. ale tak bol to film, ja som tomu uverila :D

slivka1234567
autor
8. júl 2021

@monro no ono je to skôr pravidelné… 😳🙄

margitaf
8. júl 2021

@janetinka27 tak prostata sa stimuluje cez konečník to je hádam jasne, pri zvieratách sa používa elektroejakulacia, pomocou elektr vybojov sa stimuluje prostata cez konečník, keď sa odoberá semeno - okrem psov, oni majú prostatu trochu inde

janetinka27
8. júl 2021

@margitaf co ja viem, ci je to jasne 🙂 ja som to nikdy neriesila, ale tak nenapisala som nakoniec az taku hlupost

margitaf
8. júl 2021

@janetinka27 tak zas mužské a ženské pohlavné organy sa učia na základnej škole

janetinka27
8. júl 2021

@margitaf tak o stimulacii prostaty cez konecnik aby vyslo semeno, tak to sme sa teda neucili

liljana
8. júl 2021

Tak vzdy ked sa ide vy..., tak ma pritom orgazmus? 😂 Stastny to clovek.

alienkami
8. júl 2021

Skúste kúpiť taký stupienok k WC. Možno keď bude iná poloha, nebude mu to tak dráždiť tú prostatu.

slivka1234567
autor
8. júl 2021

@liljana tak vždy vraj nie🤣🤷🏼‍♀️ Ja som sa tiež čudovala

evita_g
8. júl 2021

A ako si to zistila? Sám sa ti zdôveril, alebo si ho pristihla pri ejakulácii? Možno na wecku masturbuje a bolo mu trápne priznať sa, tak to takto zaobalil...

moonlight1210
8. júl 2021

@janetinka27 Road trip sa volal ten film. 🙂

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slivka1234567
autor
8. júl 2021

@evita_g nie nepristihla, zdalo sa mi že máva málo semena po sexe a tak som sa ho opýtala a on mi toto povedal.. som sa bála že ma podvádza🤷🏼‍♀️

kkovacovak
8. júl 2021

@slivka1234567 a nemôže sa len hanbiť že masturbuje a povedal ti toto? 😄 Lebo reálne je to možné keď sa mu dráždi prostata ale zakaždým by to asi byť nemalo. Ty musíš vedieť akú citlivú má prostatu keď sexujete a dráždiš mu ju. Ak je citlivá tak by sa tomu dalo teoreticky veriť ale možno by som to riešila s lekárom ak je to naozaj tak ako tvrdí

mikman
13. júl 2021

@janetinka27 áno tlačila mu cez anal prostatu. No nefunguje to😜