Ureaplazma pozitív

14. okt 2022

POdarilo sa vam ten pliagy zbavit ??? Ja mam neprijmne bolesti v podbrusku uz par mesiacov a gynekologicka mi nasadila Polygynax a Doxyhexal...probiotika beriem uz dlho....plan je aj prelecenie manzela...mate neake rady alebo skusenosti ??

nika_val
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronika3110
14. okt 2022

aj nám predpísala raz dávno gyn doxyhexal a bolo mi z neho dosť zle od žalúdka

autor
14. okt 2022

@veronika3110 mne kazala doktorka rozpustit tabletku do vody a tak vypit...tiez jej zeny hovorili.,ze im bolo zle od zaludka..a dobrala si cele balenie ak napriek zaludku??

veronika3110
14. okt 2022

najprv som brala, musela som byť najedená a nie hladná, lebo inak som myslela že zomriem... potom ked mi bolo lepšie tak som to už nebrala a výsledky už boli potom ok

nika_val
14. okt 2022

Presne aj ja.. pokial som nebola poriadne najedená tak mi bolo tažko od žaludka
Partnerovi byvalo tažko či bol najedeny alebo nenajedeny..a aj tažko od žaludka mu bolo aj traviace tažkosti z toho mal
My sme brali prve dva tyždne 2krat denne vtedy to bolo hrozne.. a potom zvyšok mesiaca len 2krat denne tak to bolo už lepšie a doužívali sme to

54tinka54
14. okt 2022

Plán je aj preliečenie partnera? Ten sa mal liečiť hneď zároveň s tebou
A áno zbavili sme sa toho hneď ako sme obaja dobrali doxyhexal

nika_val
14. okt 2022

Ja sa spýtam asi dost blbu otazku ale počas tej mesačnej liečby treba "abstinovat" v sexualnom živote uplne že uplne so všetkým? 😁
Veď keď sa liečia obaja 🙈 či? 😂

54tinka54
14. okt 2022

@nika_val tak my sme brali tuším dva alebo tri týždne, nie až mesiac, pokiaľ si dobre pamätám 🧐 a áno abstinovali sme a teda vyplatilo sa.. odvtedy je s tým už pokoj, klop klop

nika_val
14. okt 2022

@54tinka54 my sme brali v máji 2tyždne po 2krat denne a potom 2tyždne 1krát denne
A viem že sme nevydržali abstinovať..
Moja chyba že som nebola na kontrolnych odberoch doteraz .. ale niečo mi vravi že nezbavili sme sa toho
Tak uvidim o cca 2tyždne idem dr

54tinka54
14. okt 2022

@nika_val
No ja som vedela že už som sa toho zbavila, pretože ja som tie ureaplazmy “cítila”; aj keď to nezvykne tak byť. Mala som nepríjemné štípanie klitorisu, všetko bolo v poriadku až na tie ureaplazmy. Po dobratí atb štípanie zmizlo, testy už boli ok.
Ale teda často sa stane že sa to nepodarí vyliečiť na prvýkrát. Tak držím palce nech máš výsledky ok 🙂
Ja som dokopala aj partnera na kontrolný ster na urológii 😅

aniko23
14. okt 2022

Aj my s manželom sme brali doxyhexal,tiež mi bolo veľa krát zle, a hlavne keď som nebola najedena,ale dobrali sme.tak my sme vyše 3tyzdne nemali vôbec sex,ale už potom som nevydržala 😁 ale nakoniec sme mali negatívne testy....alebo treba použiť ochranu,to je najrozumnejšie....

bobulaa
9. nov 2022

ake vaginalne tablety Vam lekari predpisali?

aniko23
9. nov 2022

@bobulaa na to potrebuješ antibiotiká, ty aj partner.vaginálne tabletky ti na ureaplazmu nepomôžu... možno ti zmierni príznaky,ale odstrániť ti baktériu neodstráni