Umelé prsia u policajtky

pepe2051
10. nov 2020

Ahojte, obraciam sa na vás s otázkou. Či sa tu najde nejaka slečna/pani ktorá pracuje ako policajtka a počas práce si dávala robiť prsia. Alebo ci taku nepoznáte? Že ako to riešila v priaci nakoľko minimalne 3 mesiace nebude možné moc vykonávať fyzicku aktivitu. Samozrejme,že toto si budem riešiť aj sama s vedením, ale vravim keď sa to spýtam aj tu, za to nič nedám.
Vopred ďakujem za odpovede.

klip0
10. nov 2020

Normálne PN

klip0
10. nov 2020

Pripadne ta mozu na cas dat vykonavat nejaku administrativu, ze napr budes najskor doma do uplneho zahojenia atd a potom v kancli nieco robit, tak ako to byva napr ked je tehotba zena, tiez uz nechodi po ulici atd. Ale ak to nieje mozne tak pn

stela1996
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mondolina
10. nov 2020

Pn

mistymay33
10. nov 2020

@pepe2051 pn asi na umele prsia nedostanes. Moja kolegyna si davala urobit prsia pocas svojej dovolenky. Neviem aku fyzicku namahu mas na mysli, lebo my sme v praci okrem fyzickych testov raz za rok nic take extra fyzicky namahave nerobili. Takze ak mas urobene testy, tento rok - co uz pravdepodobne mas, tak mozes ist smelo do toho.

mondolina
10. nov 2020

@mistymay33
Myslíš policajtku vo výkone? Napr. na obvodnom? Že nič fyzicky namáhavé?

pepe2051
autor
11. nov 2020

@mondolina
@mistymay33 namysli mam ze clovek nikdy nevie co nas výkone caka... náhodou bude treba zakročiť niekde pri nejakej bitke alebo tak ...ano fyzické uz mam za sebou dávno čakajú ma budúci rok až niekedy v apríli

mistymay33
11. nov 2020

@mondolina ano myslim. Ja som vo vykone nedvihala kazdy den tazke predmety, tak neviem na akom useku pracuje autorka. Viem, ze kolegyni osty cas zakazali chodit do fitka, ale pracovat mohla normalne.

ibrunova
11. nov 2020

@klip0 No tak to na obvodnom nie je možné takto..

ibrunova
11. nov 2020

@pepe2051 Nemáš náhodou ešte nárok na PR? Že by si to nejako skombinovala. Inak iba PN.

mondolina
11. nov 2020

@pepe2051
Veď o tom hovorím o zákrokoch.

mondolina
11. nov 2020

@mistymay33
Kto hovorí o dvíhaní ťažkých vecí? Či zákroky robia u Vás len muži? Lebo nerozumiem.

ibrunova
11. nov 2020

@mistymay33 Ty myslíš prácu policajtky? lebo to je o niečom inom ako o tom, či nosiť alebo nenosiť ťažké veci. Vo výkone nie je sedieť v kancli.

malinoismum
11. nov 2020

No mňa vyzulo :D počas rehabilitácie nech si daj urobiť 🙂

mistymay33
11. nov 2020

@ibrunova dievcata prosim vas, ja som robila na obvodnom, viem ako sa tam pracuje, viem ako sa robia zakroky, robila som v centre Ba.
Kolegyna prisla po 3 tyzdnoch do prace a normalne pracovala, nosila nejaku specialnu podprsenku a chodila normalne na zakroky. Nikto je nedal na esteticky zakrok PN na tri mesiace. Este sa to da riesit aj pracovnou rehabilitaciuo ak mas narok, ze zoberies 3 tyzdne dovolenku a hned za tym rehabku. Ale aby ti niekto platil PN za to ze chces vacsie prsia - tak to by asi nebolo ok.

malinoismum
11. nov 2020

@mistymay33 Presne ako pises...

mondolina
11. nov 2020

@mistymay33
Moja kolegyňa bola a mala Pn niečo cez 2 mesiace.

mistymay33
11. nov 2020

@mondolina diagnozu mala aku,ze ju nechali 2 mesiace ma PN? Lebo PN vypisuje vseobecny lekar, tak preto sa pytam, ze aky dovod PN napisala.

evica01
11. nov 2020

@pepe2051 nedavaj si robit prsia. Budu ti fest zavadzat. Mas fyzicky narocnu pracu.
Kasli na cici, isto mas pekne. Male, oble, krasne a zdrave. Nedaj sa zmagorit.

ibrunova
11. nov 2020

Takže info je také, že ak ti ju lekár vystaví, tak tvoj nadriadený ju neskúma, takže to závisí od lekára.
@pepe2051

mistymay33
11. nov 2020

@ibrunova ano, nadriadeny ju neskuma, to tu nikto netvrdi ze ju skuma... ide o to, ci jej vseobecny lekar vystavi na takz dlhu dobu PN kvoli estetickemu zakroku.
Ja som tym chcela iba povedat, ze ziadny zakonny dovod na to nie je, aby dostala trojmesacnu PN na zvacsenie prs.

ibrunova
11. nov 2020

@mistymay33 áno, aj ja si myslím, tiež mi to príde zvláštne. Kolegyňa z OO, ale o. z. bola na PN, keď jej robili viečka,a nie zo zdravotných dôvodov. Takže asi len s lekárom.

evica01
11. nov 2020

Pracenoschopnost moze trvat u jedneho 3 dni ale u druheho 2 tyzdne.
Ak ma moderator operovane odstavajuce usi tak moze byt na PN dlhsie ako niekto kto robi v kancli.
Prace neschopnost...
S nadriadenym sa moze dohodnut, ze ju neda do terenu napr.
To iste by platilo keby bola tehotna. Na PN to nie je, ale ani na riadny vykon nahanat zlodeja 🙂

mistymay33
11. nov 2020

@evica01 prepac, ale vobec to nie je to iste, ako keby bola tehotna. Na to sa vztahuju ulavy podla zakona, takze tam to ma pravne podlozene, ze sa jej moze zmenit vykon funkcie, ale to sa nevztahuje na esteticky zakrok! Proste zakon o Pz ani iny zakon, ti meumoznuje byt kvoli zvacseniu prs na PNke a dokonca ani nadriadeny nie je povinny ti umoznit vykonavat docasne inu funckiu. A na obvodnom oddeleni ak je vo vykone, na hliadke, tak neviem vi ju len tak da. Iekto na dva tri mesiace niekam inam. Ale ak ma dobre vztahy s nadriadenym moze to vyskusat.