Účinná pomoc - problém s erekciou

18. aug 2024

Ahojte, chcem sa opýtať, či máte skúsenosti s účinnou pomocou pri opakovanom probléme s udržaním alebo dosiahnutím erekcie. Priateľ je mladý chlap má 31 rokov, je aké dosť stresmen a som jeho prvá žena. Je objednaný k urológovi ake chcem sa aj takto informovať.
Viem že su aj nejaké prírodnejšie doplnky stravy, prípadne pomôcky ako erekčný krúžok má s tým niekto skúsenosti?
Ďakujem.

deti95060810
18. aug 2024

modrá tabl. ? je na predpis ale vraj velmi účinná

lubossi
18. aug 2024

Tipujem ze ste uz skúšali alkohol a dlhšiu predohru?

lienka_anulienka
18. aug 2024

Môjmu manželovi nezabralo nič medikamentozne ani žiadne doplnky až nakoniec u urológa terapia rázovými vlnami. Je to neinvazívny úplne bezbolestný zákrok, pri ktorom nie je potrebná anestézia. Lekár sa vyjadril, ze niekedy je nutné po pár rokoch opäť podstúpiť procedúru. Môj manžel bol na to tri roky dozadu a zatiaľ je všetko ok. Najväčší strasiak je pre chlapa asi ísť k tomu lekárovi a celkovo podstúpiť asi 5-6 procedúr ale oplatí sa to. Ako zbytočne do seba hádzať kvantum tabletiek. 🙂

lubossi
18. aug 2024

@lienka_anulienka ak je stress man a nie je problem so svalstvom tak pomôže iba oblbovak a kľud 🙂

lienka_anulienka
18. aug 2024

@lubossi aj moj manžel je, dokonca máva aj tachykardie to stresu 🙂 ale to uz posúdi urológ, na základe výsledkov krvi a podobne. Len som napísala, co pomohlo nám 🙂

lubossi
18. aug 2024

@lienka_anulienka to ta príroda tak zabezpečila. Keď je kľud sa rozmnožuj, keď je zle utekaj :D
Podla mňa je to jak skákanie z padákom. Prvé razy mas depku ale po stom zoskoku uz skáčes ako kráľ

lienka_anulienka
18. aug 2024

@lubossi verim v to ze to uz pôjde bez ďalších intervencii 🙈😂 ale bolo to potrebné, ozaj nič nezabralo.

lubossi
18. aug 2024

@lienka_anulienka ja to poznám. Začiatky som mal tiež podobne. Uz len pri pomyslení na holú babu stal a ked ozajstná ležala podomnou tak ani obraz ani zvuk. Som myslel ze si ho odtrhnem od jedu. Dovtedy by som neveril, čo dokáže psychika s ľudským telom..

autor
18. aug 2024

@lubossi veľmi nerád pije alkohol takže toto je trochu problém, áno pri predohre to bolo lepšie, ďakujem vám za rady

sszuzu8
18. aug 2024

@deti95060810 kamarátovi poškodila zrak.. Vidí ale dosť blbo.