Tvar vagíny

5. mar 2024

Divná téma viem. Ale.
Zaujíma ma ci existujú nejaké rozdiely v tvare velkosti vaginy. Akože navonok. Nakoľko keď mám legíny tak mi príde že je strašne veľká a tučná😀oproti iným dievčatám vo fitku. A to mám 60kg, len proste ma taký zvláštny tvar, za to už nosím radšej veľké trička. Ma to niekto podobne? Myslite si že to niekto rieši?

sisa_s
5. mar 2024

Myslis vrch ohanbia, "venusin pahorok", prip.pysky, nie asi vaginu...

suezana
5. mar 2024

Vraj je každá originálna. Sú ženy , ktoré to maľujú, vyrábajú,....zaoberajú sa tým 🫣

jaaankaaaa
5. mar 2024

Ale vagínu cez legíny nevidno😂 to je to, čo máte vnútri
Vonkajšia časť sa volá vulva a áno, je u žien rozdielna, pokojne si pogooglite ako môže vyzerať ak ste zvedavá 😉😂

viestta
5. mar 2024

Vies ty vobec co je vagina?

zuzanazu85
5. mar 2024

Už som sa zľakla,že dáš obrazne obraz vagíny...aj to sa už na koníku stalo 🤭🤣. Gynekologická ambulancia je na to určená❗

slovakboy
5. mar 2024

Pekná téma. Pripojím sa🙂

domkakvet
5. mar 2024

Skus ine leginy.

nika11103
5. mar 2024

Ja rozumiem čo tým chceš povedať . Ja som sa minule tiež nad tým zamyslela že mi príde nejaká “napuchnuta” . Ale to bude asi tým že som veľká 90 kg opica . Tak mi pribralo všetko a aj to tam dole. 🤫

koniarova
5. mar 2024

@nika11103 😁😁😁😁

niekto2hy
5. mar 2024

Ako maju muzi roznu velkost penisu,tak zeny vulvu. https://1url.cz/uu9Bd

domi2425
5. mar 2024

treba kupit vacsie leginy a nepratat sa nasilu do S len za to ze “sedia”😬

minka201
5. mar 2024

@zuzanazu85 To nemyslíš vážne 😅 To už ozaj niekto nemal hanbu? 🤣

mamamasama
5. mar 2024

Buď rada, ze je tučna 😅🤣 Vekom vyschne a bude ako vysusena slivka 😅🤣

harrisson
5. mar 2024

Takzvaný "camel toe" 😛

zuzanazu85
5. mar 2024

@minka201 stalo sa,žena proste nepochopila,že nie všetko vyrieši koník,ale holenie po raste chĺpkov 🤭🤣

katka700
5. mar 2024

To sú mi problémy. Jeden by nepovedal aké následky bude mať nosenie legin namiesto nohavíc 😂
Radšej v tom fitku cvič a nepozeraj ostatným do rozkroku.

zuzanazu85
5. mar 2024

Že čo to mám za vriedok a baaac, vagína 🤭🤣. Som sa hodinku spamätávala a potom chúďa, nevedela ako to
má zrušiť... práve preto treba vymyslieť aplikáciu,čo hodiť do éteru,a čo nie 🤭😜.

viestta
5. mar 2024

@zuzanazu85 to ma pravdu, bez appky vela ludi neda ani prd 🙄 Ako babka hovorila "Zbohom zdravy rozum" a to sa ani tych appkovych cias ani nedozila

kiki68
6. mar 2024

Ine leginy, vela legin robi ten camel toe efekt, Ja take zarezane leginy nenosim, hlavne ked su cierne tak to neni nejak vidiet podla mna.

bylinka25
6. mar 2024

Mala si asi na mysli ohanbie, pysky.
Každá žena má inú veľkosť, ako aj muži majú rôzne veľkosti penisu.
Ale áno, aj pošva môže by rôznej veľkosti, nektoré ženy majú širšiu, niektoré zasa úzku.
Ty však myslíš vonkajšie pohlavné orgány, malé a veľké pysky. Niektoré ich majú "tučné", ako si to nazvala, niektoré naopak "chudé.
Do fitnes centra si radšej zober voľné tepláky, či legíny, aby si sa necítila nepríjemne.

miskomuska
1. jún 2024

Máš takzvanú ťaviu pätu. Môžeš byť rada to sa chlapom páči, pekná macatá atraktívna. Taktiež veľké pysky chlapov priťahujú a väčšinu tiež chlpaté šušky.Vďaka tomu čo vymyslel legíny , hneď je svet krajší 😄