Trhlinky po pohlavnom styku

22. sep 2024

prosim mali ste niekto podobny problem?
dlhsiu dobu som pocitovala diskomfort pri zavadzani tamponov, akoby ma rezalo v posve. niekedy ma tam potom rezalo aj iba tak. avsak nemala som ani zacervenanie, ani vytok, bola som s tym u gynekologa, ten tiez usudil, ze som uplne OK a jednoducho si mam dat pauzu od tamponov, ked ma drazdia.
problem nastal, odkedy mam priatela a zacala som opat sexualne zit, bez ohladu na to ako velmi som vlhka, vzdy sa mierne povedane natrhnem. nie je to ani stylom ani frekvenciou nasho styku. jednoducho citim, ze moja sliznica ma nejaky problem a nič nevydrzi. mam potom pri vstupe do posvy aj v nej, niekolko malych raniek, ktore prvy den aj krvacaju, a nasledne sa dlho hoja. opakujem, ze nedostatocnym zvlhcenim to nie je.
mali ste to prosim niekto? cim to moze byt? zacinam byt zufala.

egonsk
22. sep 2024

No tazko dokaze fungovat zrebec s gazelou.

anavixy
22. sep 2024

Skus vaginalne probiotika a pri sexe pouzivajte lubrikant, bez ohladu na to aka si vlhka. Takyto problem byva pri infekcii, sliznica je vtedy krehka a trha sa, ale ked podla gynekologa je vsetko ok… 🤔

autor
22. sep 2024

@anavixy pravda je, ze stery mi nebral, zhodnotil to cisto vizualne. tak mozno tam skocim este raz, teraz to uz je aj na pohlad "nepekne"...

fido69
22. sep 2024

Určite choď buď na stery alebo na kožné. Sliznica nie je v poriadku pokiaľ praská a tvoria sa trhlinky. 😉

tinalia
22. sep 2024

Librikant pouzivajte aj ked si vlhka

fido69
22. sep 2024

@egonsk Podľa tvojích prispevkov na MK, ty budeš určite zajac. 🤔

egonsk
22. sep 2024

@fido69 niesom aziat, uz si videl zajaca? sa niekedy cudujem, ze nevzblknu ...
Ale som rad, ze mas o mne nejaku predstavu, ukazuje to tvoju osobnost 😁😉

anavixy
22. sep 2024

Tak v tom pripade urcite chod znova, len vizualne zhodnotenie asi nestaci. Medzicasom vyskusaj rosalgin vyplachy a probiotika. 🙂

nevenka
22. sep 2024

@egonsk to nebude o tom...

nevenka
22. sep 2024

@anavixy aaale, vies, aj podla mojho gyn. som kolkokrat ok a nie je to tak. Mne toto robi premnozeny streptokok, musim si preventivne davat probiotika, potom je chvilku klud a zase. Jedine po porodoch som mala asi pol roka klud, ked ho vynicili infuzie s ATB. Taky luxusny pocit pri a po sexe som davno nemala, no ale potom sa to dostalo do starych kolaji. Stale musim dbat na balans.

autor
22. sep 2024

Dakujem vsetkym za reakcie, asi tam predsa len budem teda mat nejaky zapal, aj ked s mozno nie uplne typickymi priznakmi. Zajtra si zavolam lekarovi.