Trápia ma mrle

lucinka12345lo
6. aug 2020

Dobrý deň,
trápia ma mrle 😕 používam vermox dnes druhý deň, zatiaľ žiadna zmena. Doktorka povedala, že zaberie na tretí deň keď dokončím dávkovanie. Veľmi dúfam lebo noci sú strašné.. máte prosím niekto skúsenosti s vermoxom? Mali ste tak že prvé dva dni užívaní svrbenie a na tretí alebo štvrtý deň bolo všetko ok?
Dakujem

romanovaz
6. aug 2020

@lucinka12345lo ano,po 3 dnoch boli prec,ale pre mna noci neboli az take strasne,kebyze to nema dcera tak o sebe ani neviem,ale je to dost neprijemny pocit

lucinka12345lo
autor
6. aug 2020

@romanovaz ďakujem pekne.. dúfam zajtra bude lepšie

romanovaz
6. aug 2020

@lucinka12345lo bude,az som bola milo prekvapena,ze sa toho da tak rychlo zbavit

lucinka12345lo
autor
6. aug 2020

@romanovaz a môžem sa spýtať či si ich aj videla? Lebo čítala som že niektorí ich vidia pri stolici, ale ja som nič nevidela.. plus mám pocit že ma svrbí z toho aj pošva, neviem či aj tam mohli preliezť 👍

romanovaz
6. aug 2020

@lucinka12345lo ano,videla,v stolici ich najlepsie a najviac vidiet,si si ista,ze mas mrle,lebo vidiet by si ich mala.Resp.skus sa teraz utriet tval.papierom a mali by si vidiet aj na tval.papieri,kedze hlavne vecer vychadzaju

kikuska_wedge
6. aug 2020

Neviem poradiť priamo, lebo mali iba deti. Ale v stolici ich bolo normálne vidieť. Potom do 48 hod. už vychádzali so stolicou mŕtve. My sme s manželom sme vermox užívali iba preventívne.

nikaalili58
7. aug 2020

@lucinka12345lo Môžem sa spýtať kde vermox zoženiem ? Lebo ja mám tiež ten istý problém a kupila som si ParizitEX a nepomohlo

lucinka12345lo
autor
7. aug 2020

@nikaalili58 je len na predpis, musíš ísť k doktorke

ivkadracova
18. aug 2020

Okrem liecby ci uz prirodne alebo liekmi, vytierajte si posvu aj oblast konecnika tea tree roztokom. Plus vraj je dobre mazat neicim konecnik na noc aby sa tam mrle oudusili.
Kvasena kapusta, cesnak, palina, tekvicove semiacka, a nezrat maso a sacharidy. Drzim prsty.

samuel13svk
4. feb 2022

Dobrý deň mám mrľe a používam vermox,používam ho 1 deň.Potrebujem pomôcť prosím.Večer ked idem spať tak ma to začne strašne štípať a svrbieť,nemôžem si ani ľahnúť ani sadnúť,nemôžem spať.Prosím pomôšte mi....

samuel13svk
4. feb 2022

Je to strašne,neprijemne,otravne,humusácke.Prosim pomoc prosím je to strašne.

samuel13svk
4. feb 2022

Vidržím v posteli dáke 4 min.Potom musím vstať z postele😭😭😭

lucinka12345lo
autor
5. feb 2022

@samuel13svk vermox pomôže, ale mne po prvom dni tiež nebolo hneď lepšie. Myslím, že na tretí deň, tak aj doktorka hovorila vtedy.

ivkadracova
16. feb 2022

@samuel13svk urob si klistir
https://etabletka.sk/obchod/jares-balonik-na-kl...
A poriadne namaz vyplachovacku aj konecnik, a radsej si daj vlozku potom dalej na spanie, keby si nevypustila hned vsetko,
do klistirovej vody daj kus kokosoveho tuku a kvapku mentoloveho oleja, zacni horucou vodou aby sa kokos. tuk rozpustil, a dopln studenu nech to mas teple nie horuce