Trápia ma moje prsia

11. feb 2024

Ahojte veľmi má trápia moje prsia
Vždy som ich mala väčšie C-D
Po pôrode som si myslela že sa mi splasnu a konečne ostanú menšie ale opak momentálne mám E-F
Pri mojej výške 160 cm a váhe 60 kil vyzerám strašne
Neznášam ich nič na mne nevyzerá dobre podprsenky nosím iba nevystuzene pretože z vystužených mi vytekaju von.obtiahnuté tricko alebo saty s výstrihom nepripadá do úvahy pretože všetky oči na mna 😥
Športovaním a chudnutím som nedocielila to čo som chcela schudla som zo zadkua bokou teda teraz vyzerám úplne že zle ako gitara naopak🤦‍♀️🤦‍♀️
Keďže som nikdy nebola na operácii bojím sa podstúpiť niečo take ako zmenšenie pŕs
Existuje aj niečo take ako liposukcia ale na prsia ?

anjelicek26
11. feb 2024

Dcéra ma pri 154cm tiež 75F... zákrok jej zaplatime na 20ku, chcem,nech si je absolutne ista v tom,co chce... ale objektivne ma to chudatko strasne.. nevie si nič normalneho obliect,obmedzuje ju to v pohybe, sporte, v lete ku dostat do plaviek nemozny ukon...Ma 47-48 kíl,takže nejaké schudnutie tu nemá vyznam riesit..

janica_
11. feb 2024

Kym najdes riesenie radim kupit dobru podprsenku, najdi predajnu Attractiv kde ti pomozu vybrat taku aby ti sadla. Ja som mala dvojte kopceky polku zivota a odkedy si tam kupujem ani neviem ze nejaku podprsenku mam, tiez mam velke cislo. A odkedy nosim dobre podprsenky tak ma prestala boliet krcna chrbtica a chrbat a tiez nosim tak okolo F

lilianka28
11. feb 2024

Určite neexistuje liposukcia pŕs. A keby aj čisto teoreticky existovala, tak či tak by ťa museli uspať, lebo prebytočnu kožu by museli aj tak odrezať. Pokiaľ viem, existuje len redukčna mammaplastika.
Skús ešte vyskúšať naozaj dobre padnucu podprsenku.
Ale podľa toho čo píšeš, asi aj po psychickej stránke, bude lepšie ak sa odhodlas na operačný zákrok. Neunahli sa, a naozaj vyhľadaj dobrého plastického chirurga.

dadis
11. feb 2024

1. urcite si kup dobre sadnucu a vystuzenu podprsenku, v nevystuzenej tvoje prsia pravdepodobne vyzeraju "smutne" 2. moja mama bola ba chirurgickom zmenseni prsnikov asi pred 14 rokmi a nevie si vynachvalit

majamat
11. feb 2024

moja kamoska mala velikanske prsia a stihly pas. ona mala urcite este vacsie pismenko.
ja nie som taka stihla, ale mam cislo 80G.
kym som sa nezacala torsku zaoberat podrpdami,r esp neobjavila som vhodne podprdy, nosila som nevystuzenu.
teraz mam polovystuzene z Astratexu,a lebo mam podprdy Sassa, u nas je taky maly obchodik, kde ich maju. kosicky su makke, ale tvarovane a prsia mi z noch nevyliezaju. neviem ako je to mozne, ale nevyliezaju. musim to najst, lebo neviem si vybavit akos a volajutie kosiky.

majamat
11. feb 2024

su to podprdy so Spacer kosikmi, teda aspon myslim.

majamat
11. feb 2024

tieto Sassa mam. https://www.sassa.sk/podprsenka-flexicup-cierna
su vyborne a pohodlne, predtym som nosila len nevystuzene koiscky,a le tieto mozem. akurat mam pocit, ze obvod mam uz na niektorych mierne vytahany.

julia_romeo
11. feb 2024

Ak mas velke prsia, urcite neries ziadne vystuzene podprsenky. Je to presne ako pises - budu ti prsia vytekat. Na velke prsia vystuzena podprsenka nepatri, patri na ne nevystuzena. Ta sa totiz podstatne lepsie dokaze prisposobit a podstatne lepsie dokaze vytvarovat prsia. Kazdopadne, odporucam ti tako ako pise @janica_. Zabehni do Attractivu, tam ti jednoznacne pomozu (aj ked mozno si myslis, ze sa ti pomoct neda). Ale nechaj to na odbornicky..

osky
11. feb 2024

@janica_ prosim ta,do akej velkosti robia kosiky?
Naokoli mam viac znamych ,ktore toto riesia.
Ale tak zasa su plnsie,nie ze stihle.
Ale jedna ma napr.obvod pasa maly a len velke kosiky treba..

osky
11. feb 2024

@julia_romeo obvod hrude..nie pasa

beataxxx
11. feb 2024

@anjelicek26 mozno by bolo dobre pockat, kym odrodi, pretoze graviditou a laktaciou sa jej aj tam zmenia,ale uplne ju chapem, tiez som obdarena, sice nie az tak, prijala by som b

banalu
11. feb 2024

Jedine operacia. Je to moj sen uz od puberty. Momentalne 80 I-J. Tiez som dufala, ze po porode sa trochu zmensia 🫣kazdy ma odhovaral, ze az po detoch, teraz cakam kym budem moct od malej odist na operaciu a nefungovat chvilu normalne. Tak mam vkuse pocit, ze len cakam na nieco a popritom trpim... kazdy mi furt cumi na kozy, kazdy vystrih posobi az vulgarne... podprsenka 40-50€ tiez nie je sranda 😒
A tiez mam ten skvely gen - chudnem posledne z prs a do prvych priberam 🙁

julia_romeo
11. feb 2024

@osky nerozumiem uplne, co sa presne chces opytat...

banalu
11. feb 2024

A tato podprsenka mne sedi uplne najlepsie https://www.astratex.sk/podprsenka-luisse-nevys...

julia_romeo
11. feb 2024

@banalu no lenze to ze sedi tebe, neznamena ze bude aj inym. Kazda ma predsa inu velkost, iny tvar, inac rozlozene tukove tkanivo...

banalu
11. feb 2024

@julia_romeo ved ano, jasne, to bol len navrh, ja si tiez objednavam viac naraz a skusam... tiez som sa na nu nepozrela, ze aha tato bude top.
Proste obycajny tip na podprsenku pre obrovske prsia, nic viac... ani ju nepredavam, ani nevyrabam....

blabla195
11. feb 2024

Ja som stihla a prsia mam veľké, nosím 65J-K, pripadne 70J, keď trochu priberiem. (Veľkosť oblečenia 36). Mne sa schudnutim nezmenši kosik iba obvod 🙈
Nosím polovystuzene podprsenky, nevystuzene nemám rada, lebo pre mňa je vulgárne, keď žene presvitaju bradavky.
Taktiež si dávam pozor pri oblečení, viem, ktoré strihy prsia zvýraznia, ktoré skryju, aj ktoré ma celú rozšíria.
Určite odporúčam navštíviť nejakú dobrú predajňu, kde poradia, alebo pozri videá na nete (aj na stránke Trioly sú) a potom si podľa toho kupovať napr. Z astratexu (tam sa v akciách dajú kúpiť za fajn cenu - hoci ja objednám aj 10 a jedna býva dobrá 🙈)

zuzuliennka1
11. feb 2024

@blabla195 ja tiez nosim nevystuzene, len kostica a nevystuzeny kosik a nepresvita nic. Nevystuzene podprsenky nie su len tie cipkove priesvitne ;)

janica_
11. feb 2024

@majamat preto su tam tie zapinania na troch miestach aspon aby si si vedela zapnut na uzsie ked sa vytaha. Mne radili v predajni, ze podprsenku nemam nosit dva dni po sebe ihned, ze si tie vlakna potrebuju oddychnut.

janica_
11. feb 2024

@osky neviem ti to povedat, ale ak im napises na messenger tak odpovedaju behom jedneho dna. Ja som si vyberala z obvodu 85 a asi 15nmodelov som skusala

majamat
11. feb 2024

@janica_ vsak ja viem, aj to tak robim, len mi je to luto, lebo mam obavy, za zachvilu mi ani to najuzsie nebude.
mozno je to len pocit, lebo k tomu som sa zatial nedopracovala.
no chcela by som chudnut, tak sa asi aj k tomu niekedy dopracujem.

julia_romeo
11. feb 2024

@janica_ ano, to ti povedali spravne. Idealne podprsenku mat jeden den a potom ju nechat oddychnut...

janica_
11. feb 2024

@majamat tak kupis novu. Zla podprsenka pokazi cely dojem. Ked ju peries davas aj avivaz?, podla spravnosti sa nem, aj to ublizuje elastickemu materialu.

janica_
11. feb 2024

@julia_romeo vyzerali ze vedia co robia 🙂 o chvilu pojdem kupovat na kojenie podpsenku tak som zvedava co maju v zalohe pre velke prsia 😃

majamat
11. feb 2024

@janica_ nie, avivaz mi smrdi, nepouzivam ju vobec.

julia_romeo
11. feb 2024

@majamat spravne, podprsenky sa nemaju prat ani v pracke a ani s avivazou...

majamat
11. feb 2024

@julia_romeo viem, ez sa nemaju prat v rpacke, ale periem. moja vina, ale teda v rukach suchat kostice, resp latku na nich, co pozachadzala od potu, na to fakt nemam nervy.

julia_romeo
11. feb 2024

@majamat odporuccam ti zadovazit si specialny prostriedok len na spodne pradlo. nic nemusus nikde suchat. len to namocis, vyberies, zavesis a vybavene..

angelous1991
11. feb 2024

Operácia zmenšenie nie je nič hrozne ja som bola pre rokom a taká som šťastná že som na to šla ako nik 😉 najlepšie rozhodnutie a investovanie peňazí Ever