Tmavý výtok namiesto menštruácie

bejbytinks
27. mar 2021

Ahojte žienky,chcem sa spýtať či máte niektorá skúsenosť s cca 10 dňovým miernym špinením ktoré je tmavohnedej až červeno čiernej farby,menštruáciu nemávam pravidelnú ale už som ju nedostala dlhšie než kedykoľvek predtým a miesto toho prišlo toto špinenie ktoré trvá už vyše týždňa...jedná sa naozaj o mierne špinenie ale ešte nikdy sa mi to nestalo...keď som mala cystu tiež som mala dlhú menštruáciu ale práveže príliš silnú takto slabé krvácanie som ešte nezažila s výnimkou jedného razu ktoré trvalo ale podstatne kratšie a prv bola do ružova...tento výtok je vyslovene tmavý....a áno,určite najlepšie povie lekár ale keďže som si myslela že sa z toho vykľuje menštruácia neriešila som to nejak a potom som dostala angínu takže do uzdravenia by som pre istotu ani k doktorovi ísť nemala aby som neohrozila iné mamičky.

marpel
27. mar 2021

@bejbytinks nemohlo by to byt tehotenstvo?

bejbytinks
autor
27. mar 2021

@marpel teoreticky mohlo,tiež ma to napadlo ale príznaky nemám snáď žiadne okrem tých ktoré mám už dlhodobo,teda žalúdočné problémy napríklad...ale ja neviem,nepočula som ešte o výtoku s prímesou krvi ktorý trvá tak dlho a bolo by z toho dieťatko...tak 3-4 dni možno ale viac než týždeň?

marpel
27. mar 2021

@bejbytinks ťažko povedať. 🤷🏻‍♀️ Sú rôzne tehotenstva. Niekto nešpinili vôbec, niekto takmer cely čas, niekto s prestávkami. 🤷🏻‍♀️
Ale nemusí ist vôbec o tehotenstvo.

veronikaa006
27. mar 2021

@bejbytinks ahoj, ja som dostala 2 dní pred očakávanou menštruáciou tiež takého hnedé špinenie a som tehu no mám hematóm a preto to hnedé špinenie. Bola som aj v nemocnici lebo som po týždni hnedého špinenia začala krvácať, teraz som doma to špinenie stále pokračuje. To hnedé špinenie je vlastne z toho hematomu ktorý sa vyplavuje. Musím len ležať a beriem lieky na udržanie tehotenstva, proti krvácaniu a na posilnenie ciev. Určite si urob test a keď bude pozitívny choď ku gynekologičke.

veronikaa006
27. mar 2021

@bejbytinks alebo keď si chorá tak jej aspoň zavolaj a poraď sa s ňou.

gaudi90
27. mar 2021

Ahojte , ja mam tiež teraz taky problem sbažíme sa o babo len po neúspešných anovulačnych cykloch lekar nasadil Clostylbegit od ovulácie mam tlaky v podbrušku a neskutocne citlivé bradavky..dnes uz mi 5 DC mešká no včera sem tam ma v podbrušku pichlo bolestivo a mam slabohnede špinenie.. môže to byt tehotenstvo ale aj nemusi

ivka21
27. mar 2021

Ja som tak mala teraz pri druhom týždeň hnedý výtok ešte pred MS a týždeň krv ale len trosku šla také špinenie, šla som k doktorke že sa mi nevie rozbehnúť ms dala mi vyvolávacku a z krvných testov tehotná ❤️

rbandiova
15. okt 2023

@bejbytinks zdravim chcela aby som sa vas opytam , ako to dopadlo prave aja to tak mam este v zivote sa mi to nestalo :/

leameleg
18. okt 2023

@rbandiova ahoj ja momentálne mám problém ze už 10den mam MS... neviem prečo dnes idem k dr. Som zvedavá co mi povie

rbandiova
18. okt 2023

@leameleg ahoj a robila si si test? Ja som bola dnes u doktora ...

leameleg
18. okt 2023

@rbandiova hoj nerobila. Ale bola som dnes u lekára. Tehu nie som ale našiel mi krvavú cystu

rbandiova
18. okt 2023

@leameleg aj mne zrasty 😔citim sa strašne zle , dal ti niejaku liečbu?

leameleg
20. okt 2023

@rbandiova ahoj tak dal.mi 2x injekciu . V piatok budúci týždeň idem na kontrolu a uvidí sa čo ďalej. Je to na porazenie

rbandiova
21. okt 2023

@leameleg ahoj tak tebe aspon injekcie mne len na upravenie cyklu.. duphason (

leameleg
21. okt 2023

@rbandiova je to zaujímavé ozaj.. a nepovedali ,že čo potom?

rbandiova
21. okt 2023

@leameleg že uvidi a potom laparoskopia prefuj vaječnikov :(

leameleg
22. okt 2023

@rbandiova fu som zvedava co to bude určite mi napíš potom. Budem ti držať palce