Tmavá tekutina z bradavky

moira22
19. júl 2024

Ahojte🙂
Ano, v prvom rade viem,ze je potrebne ist k kekarovi ale zistila som to teraz v piatok o 14:00 a moj lekar ordinuje az v utorok,len sa snazim zistit info…z bradavky mi pri stlaceni vysla tmavozelena kvapka nejakej tekutiny…snazila som sa zistit ci nemam nejaku hrcku a nic som nenasla,nijake problemy s prsiami okrem času PMS nemam,iba vtedy sa mi zvacsia cca o cislo a bolia.Nemate s tym niekto skusenosti co by to mohlo okrem moznosti rakoviny byt?Dakujem

niggaballs
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelca0510
19. júl 2024

@moira22 volaj na gynekologickú pohotovosť. Aspoň sa poradis.

drake122
19. júl 2024

Hnis

zuzike123
19. júl 2024

Chodis pravidelne na sono prsnikov/mamograf? Vies si spravne prehmatavat prsniky, tj ruka za hlavu atd? Na tvojom mieste by som skocila v pondelok na sono aj za cenu platenia a v utorok uz mozes ist ku gyn s nalezom a bude vediet ktorym smerom sa pohnut.

moira22
autor
19. júl 2024

@zuzike123 od svojich 18tich chodim pravidelne kazdy rok na preventivku a vzdy ma posle aj na sono…len minuly rok som za cele tie roky vynechala a bum…ano,jasne ze v pondelok tam naklušem,ale do pondelku daleko tak som chcela nejake info ci sa to u niekoho nevyskytlo…da sa ist na sono aj bez vymenneho listku?

kulumulu123
19. júl 2024

@moira22 da s ana sino aj bez vymenneho akurat to zaplatis sama. Neviem kolko mas rokov ak ta to skludni mala som to tiez (mam takmer 46) dr mi urobila ster, pislala na sono aj na mamograf. Vsetko negativne tak to v mojom veku vraj mozu byt aj hormony ktore strajkuju...

sarandon
19. júl 2024

Nie je to motivačné ani smerodajné- mne z prsníka po stlačení vyteká hustá žltá tekutina už 25 rokov. Som pravidelne sledovaná a OK. Príčina sa nenašla.

moira22
autor
19. júl 2024

@kulumulu123 mam 38 r a odkojene dve deti,nikdy som nemala vacsie problemy,na gynekologiu chodim kazdy rok len na preventivky a raz vynecham a zistim toto.Tiez to pripisujem hormonom,ale clovek nikdy nevie 🫣 este nestresujem ale chcela by som to mat potvrdene aspon USG ze ci je to ok

moira22
autor
6. aug 2024

Ahojte tak bola som u doktora a ako na potvoru sa mi ta tekutina z prsnika stratila.Povedal aby som prisla ak sa znovu objavi a vezmu sa vzorky.Mam za sebou aj sono prsnikov,nasiel mi tam nejaky utvar ktory ,,vyzera,, nezhubne a mam prist o 6 m na kontrolu. Cize teraz neviem co dalej?je to 50:50 a co ak to bude o 6m zhubne?Nestresujem len sa snazim triezvo uvazovat…Poradte

xlucia
6. aug 2024

@moira22 isla by som este inde na platene vysetrenie, tzv. druhy nazor. o 6m moze byt vsetko ok, co ti samozrejme prajem, ale aj neskoro...takze urcite sa pytaj este na vysetrenie k dalsiemu dr. a neviem odkial si, ale v BA antolska byva aj tvz. prsnikova poradna, verim ze ti poradia

kulumulu123
6. aug 2024

@moira22 ten "utvar" mam aj ja 8r sa to sleduje, mas moznost dat si to vybrat ak chces ale neviem ci to bude na poistovnu alebo nie... Skus zistit u svojej dr.. Mne pinukli moznost dat to von ak chcem ale ako samoplatca v sukromnej klinike...

moira22
autor
7. aug 2024

Chcem sa poradit so svojim gynekologom co a ako,ale ako na potvoru mi nedviha a dva tyzdne som mimo bydliska😖Dovolat sa mu,je ako dovolat sa do neba.Lebo tiez si myslim ze 6m je dlha doba a moze sa to vyvinut kadejako a mozno teraz sa to este da riesit inak.Dakujem vam❤️

moira22
autor
7. aug 2024

@xlucia bola som na sone v Petrzalke a snazila som sa na internete najst nieco take ale nic mi nenaslo:(